Star carrier Tom 5 "Ciemna materia" (MP3)

Star carrier Tom 5 "Ciemna materia"
Fascynujący obraz kosmosu w XXV wieku. Ludzkość wciąż walczy, przeważnie z wrogami, z którymi nie może się w żaden sposób porozumieć. A skoro brak wspólnego języka, tym trudniej jest przewidzieć kolejny ruch przeciwnika.

Przedstawiamy kolejny, piąty już tom audio świetnej serii science fiction. „Ciemna materia” Iana Douglasa po raz wtóry zabierze słuchaczy w fascynującą podróż, która urozmaici relacjami polityczno-dyplomatycznymi i opisywanymi z rozmachem scenami walki.

Nie zawiodą się ci, których autor przyzwyczaił do licznych zwrotów akcji i doskonałego połączenia wartkiej fabuły z refleksją dotyczącą miejsca ludzkości w kosmosie.

Jedne międzyplanetarne zmagania dobiegają końca, wyjaśnia się w tej odsłonie szereg wątków, które emocjonowały słuchaczy w trakcie poprzednich nagrań. Ale pojawiają się kolejne konflikty i zagrożenia, które Douglas podejmuje z niesłabnąca energią.

Znakomita seria trzyma w napięciu. Nagranie to gwarancja kilkunastu godzin rozrywki i wyjątkowych emocji dla miłośników science fiction.

Piąty tom interpretuje na potrzeby wydania audio Roch Siemianowski.

W piątej części opowieści o zmaganiach ludzkości z potężną prastarą cywilizacją pewne sprawy zostają wyjaśnione, ale nowe wydarzenia przynoszą również wiele pytań. Ludzie wciąż muszą walczyć – zmagać się ze śmiertelnym zagrożeniem w bezlitosnej pustce kosmosu, na obcych globach, nie rozumiejąc do końca sposobu rozumowania wroga, nie mając pojęcia o jego rzeczywistych zamiarach. Ian Douglas, wciąż w znakomitej formie, prowadzi czytelnika przez meandry wydarzeń, nie szczędzi zwrotów akcji, a przede wszystkim tego, co wychodzi mu chyba najlepiej – opisów kosmicznych zmagań.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Star carrier Tom 5 "Ciemna materia"" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.