Star carrier Tom 4 "Otchłań" (MP3)

Star carrier Tom 4 "Otchłań"
Dawne niepokoje i nowi przeciwnicy.

Kolejna powieść z cyklu „Star carrier” . Ian Douglas nie oszczędza swoim bohaterom nerwów i wrażeń. Jakby międzyplanetarnych konfliktów było mało, wprowadza nowych przeciwników: Slan, rasę wojowniczą – istoty zdeterminowane i żądne panowania nad przestrzenią kosmiczną.

Czwarty audiobook w znakomitym cyklu utrzymany jest w klimacie, którzy tak bardzo polubili słuchacze, sięgając po poprzednie odsłony „Star carrier”.

To chyba do tej pory najoryginalniejsza z części serii. Dobrze znane emocje tym razem w nowych pojedynkach z jeszcze bardziej okrutnym i walecznym przeciwnikiem. To również studium walki w sytuacji, gdy przeciwne strony nie są w stanie skutecznie się porozumieć z bardzo prozaicznego powodu – nie mają ku temu narzędzi.

Słuchając nagrania „Otchłań” możemy przenieść się w przestrzeń kosmiczną. XXV wiek jawi się jako czas wielkich bohaterów, śmiałków na miarę zagrożenia. I choć ludzkość nie na wszystkie niespodzianki przeciwników jest w pełni przygotowana, nie podda się bez walki.

Wersję audio czwartego tomu „Star carrier” przedstawiamy w interpretacji Rocha Siemianowskiego.

Czwarty, szalony lot w przestrzeń kosmiczną z bohaterami powieści Iana Douglasa. Potężna dawka adrenaliny i zaskakujących pisarskich pomysłów! Już niby wiesz, jak smakuje zderzenie z nieznanym. Jak człowiek się czuje, kiedy staje naprzeciw potężnego wroga, o którym wie niewiele albo w ogóle nic. Ale minęło dwadzieścia lat względnego spokoju. Miałeś już nadzieję, że udało się pokojowo załatwić sprawy między człowiekiem a obcymi rasami, prawda? Ale to nie takie proste. Znów trzeba podjąć walkę, a nowy przeciwnik dysponuje miażdżącą przewagą, posługuje się nieprawdopodobną wręcz technologią. Żebyś jeszcze chociaż wiedział, z kim masz do czynienia, ale nawet to pozostaje tajemnicą. W dodatku musisz walczyć także z zagrożeniem już znanym, a sił przecież od tego nie przybywa. To bezwzględna wojna o przetrwanie, wiesz o tym doskonale... Jakby tego było mało, zaczynają się coraz ostrzejsze tarcia w łonie samej ludzkości, spierają się Konfederacja i Stany Zjednoczone, oliwy do ognia dolewają pozostałe mocarstwa... No cóż, żołnierzu, nie masz innego wyjścia, jak znów zasiąść za sterami maszyny bojowej, aby rzucić się do gardła wrogom.

Ian Douglas po raz czwarty zaskakuje czytelnika pomysłowością. Do znanego już doskonale świata wprowadza nową zmienną, każe ludzkości stawić czoła następnemu niebezpieczeństwu, tajemniczemu, trudnemu do ogarnięcia. Oprócz tego wprowadza do akcji wojowniczą rasę Slan, jak zwykle znakomicie opisując problemy związane z komunikacją przedstawicieli cywilizacji diametralnie od siebie odbiegających konstrukcją psychofizyczną.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Star carrier Tom 4 "Otchłań"" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.