Star carrier tom 2 - "Środek ciężkości" (MP3)

Star carrier tom 2 - "Środek ciężkości"
Drugi tom militarnej septologii science fiction. W dalszym ciągu śledzimy zmagania Ziemian z obcą cywilizacją. Po zwycięstwie nad okrętami Turushów Homo Sapiens szykują się do ofensywy. W tej części Douglas przesuwa środek ciężkości z fantastycznych gwiezdnych wojen na politykę i dyplomację.Druga, zupełnie świeża odsłona znakomitego, uznanego za jeden z najciekawszych cykli science fiction. „Star carrier” Iana Douglasa łączy w sobie znakomicie poprowadzoną akcję z refleksja na tematy dotyczące ekspansji kosmicznej. Ta i kolejne części serii teraz dostępne są także w wersji audio.

Tym razem, w tomie „Środek ciężkości”, autor skupia się głównie na kwestiach związanych z dyplomacją i polityką międzyplanetarną. Po znakomitym otwarciu serii, w którym nie brakowało opisów techniki i scen walki, słuchacze mogą tym razem poznać kulisy decyzji, które sprawiają, że rozgrywka między poszczególnymi cywilizacjami przybiera określony kształt.

Nie oznacza to bynajmniej, że „Środek ciężkości” to część przegadana. Nie zabraknie tu oczywiście trzymających w napięciu zwrotów akcji i wydarzeń, które przyprawią słuchaczy o szybsze bicie serca. Nastrój, który Douglas stworzył na początku cyklu, zostanie utrzymany – wielka rozgrywka wciąż trwa, trzeba się do niej odpowiednio przygotować.

Wersja audio drugiej i kolejnych części „Star carrier” ukazała się w wykonaniu Rocha Siemianowskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Star carrier tom 2 - "Środek ciężkości"" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.