Star carrier (MP3)

Star carrier
Pierwsza odsłona cyklu „Star carrier”, należącego do najpopularniejszych w literaturze science fiction. Teraz ta znakomita seria Iana Douglasa dostępna jest również w wersji audio.

Audiobook przedstawia opowieść, która doskonale łączy akcję z przemyślaną, gruntownie dopracowana wizją technologiczną.

Saga rozgrywa się w XXV wieku w Galaktycznym Imperium Sh’daar. Jego tajemniczy władcy uznają, że dalszy rozwój ludzkości może doprowadzić do osiągnięcia tzw. osobowości technologicznej. Trudno przewidzieć określone skutki takiej sytuacji, ale Sh’daar uznają, ze nie należy ryzykować. Jeśli ceną ma być eksterminacja – należy to zrobić.

Imperium dysponuje ogromnymi siłami i możliwościami dla ludzi niedostępnymi, ale to nie może oznaczać, że należy się poddać bez walki.

Nagranie porwie zarówno miłośników naukowej fikcji, jak i powieści sensacyjnych. Przejmująca wizja zagłady połączona jest w tej powieści z wartka akcją i doskonałymi opisami walki.

Tom pierwszy przeczytał na potrzeby nagrania Sławomir Holland.

Wiek XXV. Tajemniczy władcy Galaktycznego Imperium Sh’daar uznali, że gwałtowny rozwój genetyki, robotyki, infotechnologii oraz nanotechnologii (GRIN) doprowadzi gatunek ludzki do punktu „osobliwości technologicznej”, w którym ludzkość osiągnie transcendencję. Sh’daar uważają, że jest to zagrożenie dla całego Wszechświata – dlatego gatunek ludzki musi zostać powstrzymany, nawet jeśli miałoby to oznaczać jego całkowitą eksterminację. Lecz ludzie nie byliby sobą, gdyby podporządkowali się bez szemrania naciskom obcych, choćby i najpotężniejszych... Tłumacz: Justyn Łyżwa

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Star carrier" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.