STAN LEE CZŁOWIEK MARVEL (Okładka miękka)

STAN LEE CZŁOWIEK MARVEL

STAN LEE CZŁOWIEK MARVEL (Okładka miękka)

Oferta specjalna -27%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • odbędziesz podróż po życiu i wyobraźni Stana Lee
  • to wnikliwe i szczere spojrzenie na życie jednego z najwybitniejszych XX-wiecznych twórców mitów
Kup na prezent


Szczera, prawdziwa i wciągająca opowieść o człowieku, który marzył o karierze pisarskiej, a zrobił o wiele więcej: odmienił oblicze amerykańskiej popkultury.

Bob Batchelor opisuje jedną z najciekawszych postaci świata komiksu, ojca najbardziej popularnych komiksowych superbohaterów – Stana Lee. Życie słynnego scenarzysty było równie niesamowite, co wymyślane przez niego historie. Lee, dzięki ogromnej wytrwałości i niezwykłemu talentowi, już jako nastolatek został redaktorem w wydawnictwie, które potem zasłynie jako Marvel Comics. To tam powstała Fantastyczna Czwórka, Spider-Man, Hulk, Iron Man, X-Men czy Avengers – najsłynniejsze postaci komiksowego świata, którymi fascynują się od kilkudziesięciu już lat kolejne pokolenia czytelników. Na podstawie ich przygód wciąż powstają popularne adaptacje filmowe, a sami superbohaterowie stali się niezniszczalnymi symbolami kultury popularnej na całym świecie.

Stan Lee to lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów komiksów oraz osób zainteresowanych procesem twórczym. Wspaniała książka o wspaniałym człowieku.

Arthur Asa Berger

pisarz (The Comic-Stripped American)

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"STAN LEE CZŁOWIEK MARVEL" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.