Spóźniony słowik (MP3)

Spóźniony słowik
„Płacze pani Słowikowa w gniazdku na akacji,

Bo pan Słowik przed dziewiątą miał być na kolacji…”

Jak zakończyła się historia Państwa Słowików? Przekonajcie się na własne uszy.

Lekki niepokój o spóźnionego słowika udzieli się z pewnością wielu słuchaczom, bo nie sposób nie przejąć się tą znakomitą historyjką autorstwa Juliana Tuwima. Ale to nagranie jest również wspaniałą zabawą z rymami, humorem i cudowną puentą, która czeka na wszystkich, którzy zdecydują się posłuchać „Spóźnionego słowika” w interpretacji Antoniego Rota.

Wydawnictwo Promatek przygotowało nagrania z poszczególnymi, od lat lubianymi i cenionymi przez dzieci i dorosłych utworami, bez których trudno wyobrazić sobie poznawanie polskiej literatury przez najmłodszych. Z dorobku klasyka dostępne są między innymi tak znane wiersze jak na przykład „Lokomotywa”, „Ptasie radio”, „Słoń Trąbalski” i „O Grzesiu kłamczuchu” oraz wiele innych.

Pojedyncze nagrania możemy dowolnie układać i tworzyć zbiór ulubionych wierszyków. To okazja, aby własne dzieci obdarować wspaniałą interpretacją rymowanek, które cieszyły nas w czasie, gdy byliśmy w ich wieku. Sentymentalna podróż do przeszłości i znakomita zabawa gwarantowane.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Spóźniony słowik" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.