SPLOT (CD)

SPLOT
 • Leski prezentuje video-zapowiedź odkrywającą kulisy powstawania albumu nagranego w studio Recpublica w Lubrzy oraz w Studio 7 w Piasecznie. Opowiada o tym co jest dla niego w muzyce najważniejsze, jakie brzmienia go inspirują i jakie instrumenty wykorzystał aby osiągnąć zamierzony efekt. Odkrywa też tytuł albumu.

   

  Leski to nowy polski singer/songwriter. Mantrowe melodie, magnetyczny wokal i intymne teksty sprawiają, że jego muzyka stawiana jest na półce obok twórczości Bena Howarda, czy Jose Gonzalesa.

  Leski bawi się kontrastami. „Składam słowa. Scalam dźwięki. Śpiewam. Cieszą mnie pogranicza gatunkowe. Mandoliny i syntezatory analogowe. Gitary i znaczenia” - mówi. Szerszej publiczności dał się poznać EPką „Zaczyn“ wydaną w kwietniu 2014 roku.  "Leski z kapitalną lekkością wyważa proporcje słów i dźwięków tworząc wyjątkowy zaczyn muzycznych doznań. Sami posłuchajcie!"
  Mela Koteluk  "Hipnotycznie kręci mnie. Gdybym nie dostał pewnie bym sobie kupił."
  Wojciech Waglewski

   

  "Połączenie wrażliwości, melodyjności i pewnej szlachetnej lekkości, co sprawia, że piosenki Leskiego oplatają słuchacza swoim urokiem. To piękne omotanie!​"
  Anna Gacek, Trójka

 • 1.Autofobia
  2.Kosmonauta
  3.Od rac
  4.Z prądem
  5.Bliżej
  6.Ulotny
  7.Lubię takie gry
  8.Było
  9.Nie dekoruj
  10.Lepiej wcale
  11.Wysoko

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SPLOT" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.