Śpiąca królewna mp3 (MP3)

Śpiąca królewna mp3
„Śpiąca królewna” - piękna opowieść Charlesa Perrault, wielokrotnie interpretowana i adaptowana na potrzeby literatury, filmu i teatru.

W opracowaniu Aleksandry Michałowskiej otrzymała kolejne życie jako słuchowisko dla najmłodszych dzieci. Dzięki prostemu językowi i wspaniałych rolach najlepszych polskich aktorów prezentowane nagranie to znakomity sposób na zapoznanie dzieci z klasyką baśni.

Całość powstała w nawiązaniu do najlepszych tradycji Teatru Polskiego Radia, który niegdyś regularnie przygotowywał słuchowiska dla dzieci. Na takich adaptacjach wychowało się kilka pokoleń Polaków, którzy z pewnością, wspominając własne dzieciństwo, chętnie wrócą do tych opowieści, tym razem w towarzystwie własnych dzieci.

Piękne teksty uzupełniono o piosenki w wykonaniu Dominiki Kluźniak. „Śpiącą królewnę” i inne nagrania w serii zrealizowano z dużą dbałością o detale techniczne. Dzięki temu do słuchaczy trafia wspaniale przygotowany audiobook, który umili rodzinne popołudnie i przeniesie nas do krainy baśni.

Narrator Wiesław Michnikowski

Królewna Dominika Kluźniak

Staruszka Barbara Zielińska

Królowa Agata Kulesza

Król Andrzej Mastalerz

Dobra wróżka Magdalena Mickiewicz

Zła wróżka Wiktoria Gorodeckaja

Królewicz Waldemar Barwiński

Żaba Joanna Jeżewska

Śpiewa:

Dominika Kluźniak

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Śpiąca królewna mp3" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.