Śpiąca królewna (MP3)

Śpiąca królewna

Śpiąca królewna (MP3)

Dziwne rzeczy dzieją się na dworze królewskim. Biały gołąb przynosi wieść królewskiej rodzinie - królowa urodzi długo oczekiwane dziecko. Kto podzieli radość szczęśliwych rodziców? Pojawia się zła wróżka, życie dworu ulega zmianie. Co się stało z królewną, gdy skończyła piętnaście lat? Ewelina Kowalska, która przygotowuje scenariusze słuchowisk z myślą o serii Bajkowe abecadło, tym razem zaadaptowała wspaniałą opowieść o Śpiącej królewnie, która w wyniku ukłucia wrzecionem zapadła w długi sen. Nie zabraknie w tej opowieści króla, królowej, złej wróżki, która rzuciła okrutny czar na młodą dziewczynę. Niechybnie, gdy królewna skończyła piętnaście lat, zasnęła i to wydarzenie pogrążyło w smutku całe królestwo.

Piękna historia, która ożywa na nowo w prezentowanym słuchowisku. Ponad czterdzieści minut opowieści, którą kochają dzieci na całym świecie i która stanowi jedną z najchętniej opowiadanych i adaptowanych baśniowych historii.

Prezentowane nagranie to prawdziwe przedstawienie: z muzyką, profesjonalnymi aktorami i szczęśliwym zakończeniem. Ale jak to się stanie, ze królewna zdoła obudzić się z głębokiego snu? Posłuchajmy baśni wspaniale przeczytanej z podziałem na role i uzupełnionej piękną muzyką.

Ewelina Kowalska jest też autorką scenariusza do innego klasycznego słuchowiska - „Jasia i Małgosi”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Śpiąca królewna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.