Śpiąca królewna (MP3)

Śpiąca królewna
Wspaniale opowiedziane historie nigdy się nie nudzą, nawet jeśli to popularne baśnie. Do takich opowieści należy między innymi „Śpiąca królewna”. Prezentowany audiobook to jedno z najwspanialszych wydań – adaptacja baśni według Janiny Gillowej.

Nie jest to jednak zwykłe nagranie, to prawdziwe muzyczne przedsięwzięcie: rymowana treść wzbogacona jest o skoczne piosenki, które natychmiast zapadają w pamięć, a odtwórcami poszczególnych ról są znakomici polscy aktorzy teatralni, między innymi Jan Matyjaszkiewicz, Barbara Krafftówna i Wiesław Michnikowski. Muzykę specjalnie skomponował Mieczysław Janicz.

To prawdziwy teatr wyobraźni, w której gościło mnóstwo dzieci. Od lat jest to bowiem słuchowisko zaliczane do najbardziej lubianych i uchodzące dziś za klasykę muzycznych bajek.

Dlatego z pewnością chętnie sięgną po nią najmłodsi słuchacze, ale równie entuzjastycznie posłuchają dziś dorośli, którzy pamiętają to wydanie „Śpiącej królewny” sprzed lat. Nie potrzeba radia ani gramofonu. Wygodna, nowoczesna forma audiobooka umożliwi odtworzenie nagrania o dowolnej porze i w dowolnym miejscu.


Obsada:

Jan Matyjaszkiewicz (Narrator)

Barbara Krafftówna (Królewna)

Wiesław Michnikowski (Książę)

Henryk Borowski (Król)

Krystyna Kamieńska (Królowa)

Halina Głuszkówna (Wróżka I)

Teresa Lipowska (Wróżka II)

Janina Wejcman (Wróżka III)

Halina Michalska (Zła Wróżka)

Mieczysław Czechowicz (Kucharz)

Danuta Mancewicz (Kuchcik)

Stanisław Bieliński (Herold)

Muzyka - Mieczysław Janicz

Dyrygent - Mieczysław Janicz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Śpiąca królewna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.