Śpiąca królewna (MP3)

Śpiąca królewna
Popularne bajki wg Charlesa Perroult: Śpiąca królewna i Knyps z czubkiem.

Baśnie i bajki to wspaniali przyjaciele dzieci. Najmłodsi słuchacze uwielbiają je od lat. Czasami czytają je rodzice lub dziadkowie, ale wspaniałym rozwiązaniem są też audiobooki. Szczególnie, jeśli nagrania przygotowane są z wielką troską o wysoką jakość artystyczną i techniczną.

Do takich właśnie należy seria adaptacji opowieści Charlesa Perrault, którą na potrzeby audiobooków przygotowała Hanna Januszewska. Teksty zawarte w prezentowanych nagraniach przeczytała znakomita lektorka – Joanna Lissner.

Niniejszy audiobook to blisko godzina radości i aż dwie historie do słuchania – bardzo popularna baśń o śpiącej królewnie, która skaleczyła się i zasnęła, czekając na pocałunek prawdziwej miłości oraz nieco mniej popularna bajka: „Knyps z czubkiem”.

Jak zwykle w przypadku baśniowych opowieści dobra zabawa gwarantowana. Obojętnie, czy będziemy ich słuchać sami, czy w towarzystwie, w domu czy w podróży, przed południem, czy przez zaśnięciem.

A jeśli mało nam będzie zawartych tutaj historii, Hanna Januszewska opracowała również „Kopciuszka” i „Czerwonego Kapturka”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Śpiąca królewna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.