Śpiąca królewna (MP3)

Śpiąca królewna
Bajka dla dzieci

Dlaczego królewna zasnęła? Ze zmęczenia? A może to kwestia rzuconego na nią czaru? Bez względu na to, czy pamiętacie powód jej zaśnięcia czy nie, zapraszamy do wysłuchania wspaniałego słuchowiska, które nie dość, że wszystko w tej sprawie wyjaśni, to jeszcze na blisko 50 minut przeniesie nas do cudownego świata baśni braci Grimm.

To na podstawie jednego z ich najbardziej lubianych utworów Maciej Staropolski stworzył scenariusz słuchowiska dla dzieci.

Maluchy i starszaki i ci całkiem dorośli słuchacze, którzy lubią magiczne opowieści o królewnach, wróżkach i królewiczach, z pewnością będą się wspaniale bawić, słuchając realizacji wydawnictwa Gamma.

To zresztą nie jest jedyny dostępny tytuł, który zrealizowano jako wspaniały słowno-muzyczny spektakl. Maciej Staropolski zrealizował również inne produkcje, które pozwolą nam wybrać się do magicznego świata klasycznych opowieści: „Dzielnego krawczyka”, „O rybaku i złotej rybce” czy „Calineczkę”. Wspaniała interpretacja wykonawców i detale, o które zadbali wydawcy to znaki rozpoznawcze tej serii.

Na podstawie Baśni braci Grimm i własnego tłumaczenia napisał Maciej Staropolski

Występują:

E.Mitoń, M.Jaskólski, K.Stankiewicz, G.Juras, P.Branny, J.Zbiegieł, A.Deskur

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Śpiąca królewna" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.