Spalony (MP3)

Spalony
Poruszająca historia opowiedziana niezwykle szczerze przez Andrzeja Iwana, teraz również jako audiobook.

Usłyszymy w „Spalonym” historię człowieka, który znalazł się na zawodowym szczycie, a jednocześnie staczał się na dno. Reprezentant Polski, zawodowy piłkarz, rozpoznawalny sportowiec, ale też człowiek uzależniony od alkoholu i hazardu, mający za sobą próby samobójcze. Niezwykła historia o życiu, którego nie mieliśmy okazji obejrzeć w telewizji. Iwan opisuje, jak wyglądała jego kariera i jak sportowy świat funkcjonował wewnątrz.

Audiobook zawiera mnóstwo anegdot, Iwan wplata w swoją opowieść zabawne historie dotyczące świata futbolu, ale daje przede wszystkim świadectwo człowieka, który unieszczęśliwił siebie i bliskich. Co ważne, przedstawia piłkarzy jako zwykłych ludzi, którzy mają słabości, którzy borykają się z problemami podobnymi do tych, jakie spotykają uwielbiających ich kibiców.

Sam Iwan mówi o „Spalonym”, że to próba oczyszczenia, osiągnięcia spokoju przez opowiedzenie o sobie bez zahamowań, ale również traktuje to jako próbę ostrzeżenia przed zbyt beztroskim stosunkiem do pieniędzy i kariery.

Audiobook w interpretacji Olafa Lubaszenki.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Spalony" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.