Space Junkies VR (PS4)

Space Junkies VR

Space Junkies VR (PS4)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • szukasz ciekawej gry w wirtualnej rzeczywistości

Uwaga

Gra wymaga PlayStation VR
 • PS4
 • angielska
 • 25-03-2019
 • Blu-Ray
 • Wydanie premierowe
 • Ubisoft
 • Cenega
 • Konsola PlayStation 4, PlayStation VR

PRZYGOTUJ SIĘ NA PEŁNĄ ADRENALINY RYWALIZACJĘ VR DLA WIELU OSÓB W GRZE SPACE JUNKIES™ - PREMIERA 26 MARCAMikrograwitacyjna zręcznościowa strzelanka od Ubisoft Montpellier pojawia się na goglach PlayStation®VR

Polska, Warszawa - 12 lutego 2019 r. – Dziś firma Ubisoft ogłosiła, że Space Junkies™, napędzana paliwem do plecaka odrzutowego zręcznościowa strzelanka, stworzona wyłącznie z myślą o rozgrywce w rzeczywistości wirtualnej, będzie dostępna od 26 marca, na PlayStation®VR, goglach Windows Mixed Reality, Oculus Rift + Touch i HTC Vive. Space Junkies można już zamówić w przedsprzedaży w Steam i Oculus Store, począwszy od dziś, a w PlayStation Store - od 20 lutego.
Wyprodukowane przez Ubisoft Montpellier i napędzane przez Brigitte, nowy firmowy silnik rzeczywistości wirtualnej, zaprojektowany tak, aby zespoły mogły pracować płynnie w przestrzeniach wirtualnych i wspólnie przygotowywać aplikacje VR w fazie wstępnej i produkcyjnej, Space Junkies oferuje dynamiczną akcję dla wielu osób, rozgrywającą się na trójwymiarowych kosmicznych arenach, pozwalając graczom w pełni wcielić się w postać VR i wziąć udział w intensywnych bitwach mikrograwitacyjnych.
Wersja Space Junkies na PlayStation VR będzie obsługiwać kontroler DUALSHOCK®4 i zawierać niepowtarzalny system nawigacji, dzięki któremu gracze będą mogli latać z niesamowitą prędkością po pionowych arenach walki. Gracze będą mogli też w pełni wykorzystać sterowanie SIXAXIS®, aby całkowicie wcielić się w swoją postać w VR.

W chwili premiery, Space Junkies oferować będzie tryby 1 na 1, 2 na 2 i każdy na każdego, a także liczne opcje uzbrojenia i jego modyfikacji. Gracze będą mogli walczyć na sześciu zróżnicowanych arenach walki - plenerowych i zamkniętych. Każda arena zawiera unikatowe strefy taktyczne, dynamiczne oświetlenie i otoczenie ulegające zniszczeniu. Każda walka będzie inna, a gracze będą musieli popisać się zdolnościami szybkiego myślenia i refleksem, aby uniknąć śmierci, nadlatującej szybko i ze wszystkich kierunków. Dodatkowo, po premierze udostępniona zostanie dalsza zawartość, w tym nowe tryby, mapy, uzbrojenie i elementy personalizacji.
Przed premierą uruchomionych zostanie kilka faz testowych, w tym otwarta beta na wszystkich platformach. Gracze mogą się zarejestrować do udziału w testach zamkniętych, pod adresem https://betasignup.ubisoft.com/sjreg/LogIn.
„Jesteśmy niezmiernie podekscytowani nadchodzącą premierą Space Junkies i nie możemy się już doczekać, kiedy gracze wskoczą do tej napędzanej rakietowo, laserowej i kosmicznej strzelanki!” stwierdził Adrian Lacey, producent w Ubisoft Montpellier. „Możliwość wydania gry na PlayStation VR to świetna wiadomość dla naszych graczy, a my w przyszłości zamierzamy udostępnić Space Junkies także na innych platformach VR, aby więcej osób mogło zagrać w naszą produkcję”.
Gracze, którzy chcieliby zagrać w Space Junkies przed oficjalną detaliczną premierą, mogą zagrać już w pełną wersję gry Space Junkies Arcade, która jest dedykowana dla automatów i dostępna w ponad stu salonach gier VR na całym świecie. Przed premierą, 19 lutego, odbędzie się też zorganizowany przez Virtual Athletics League międzynarodowy turniej, przygotowany przy współpracy Ubisoft, Springboard VR i HP. Najlepsze drużyny z uczestniczących salonów gier będą rywalizować o pulę 4500$ w gotówce i nagrodach. Więcej informacji o Space Junkies Arcade i uczestnictwie w turnieju znaleźć można pod adresem valvr.com.
Najnowsze wieści o Space Junkies znaleźć można pod adresem spacejunkiesgame.com.
Najnowsze informacje o Space Junkies i innych grach Ubisoft znaleźć można pod adresem news.ubisoft.com.

O FIRMIE UBISOFT
Ubisoft jest czołowym twórcą, wydawcą i dystrybutorem produktów i usług rozrywki interaktywnej. Może pochwalić się wieloma znanymi na całym świecie markami, takimi jak serie gier Assassin's Creed, Just Dance, Tom Clancy's, Rayman, Far Cry czy Watch Dogs. Celem zespołów, które wchodzą w skład światowej sieci studiów i biur Ubisoftu, jest zapewnianie graczom oryginalnych i niezapomnianych przeżyć na wszystkich popularnych platformach, w tym konsolach, telefonach, tabletach i komputerach stacjonarnych. W roku podatkowym 2017–18 sprzedaż wygenerowana przez Ubisoft wyniosła 1 mld 732 mln euro. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.ubisoft.com.

© 2019 Ubisoft Entertainment. Wszelkie prawa zastrzeżone. Space Junkies, Ubisoft oraz logo Ubisoft są zarejestrowanymi lub niezarejestrowanymi znakami towarowymi Ubisoft Entertainment w USA i/lub innych krajach.
 • PS4
 • angielska
 • 25-03-2019
 • Blu-Ray
 • Wydanie premierowe
 • Ubisoft
 • Cenega
 • Konsola PlayStation 4, PlayStation VR

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Space Junkies VR" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.