Sophia Loren. Wczoraj, dziś, jutro. Moje życie (ebook) (do pobrania)

Sophia Loren. Wczoraj, dziś, jutro. Moje życie (ebook)

Sophia Loren. Wczoraj, dziś, jutro. Moje życie (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • szukasz ciekawej lektury
  • uwielbiasz Sophię Loren
  • lubisz poznawać sekrety gwiazd

Kup na prezent
Wieść o pierwszym Oscarze dotarła do niej, gdy przygotowywała pomidorowy sos. W wieku 72 lat wzięła udział w sesji dla kultowego kalendarza Pirelli. Z miłości do mężczyzny zgodziła się na bigamię, odrzucając oświadczyny Carry Granta. Sophia Loren — ostatnia wielka ikona kina.

Naprawdę nazywa się Sofia Scicolone. Przyszła na świat 20 września 1934 roku w Rzymie na specjalnym szpitalnym oddziale dla samotnych matek. Dzieciństwo, naznaczone nędzą, wojną i głodem, spędziła w prowincjonalnym miasteczku pod Neapolem, by następnie wyruszyć w filmową podróż życia.

Wczoraj, dziś, jutro to historia wychudzonej dziewczynki z nieślubnego związku, która stała się symbolem seksu. Opowieść o drodze od epizodycznej roli w ekranizacji Sienkiewiczowskiego Quo vadis po nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej za całokształt twórczości. Wypełnione anegdotami wspomnienia aktorki żyjącej w błysku fleszy, współpracującej z największymi artystami dziesiątej muzy, jak Vittorio De Sica, John Wayne, Anthony Quinn czy Marlon Brando. Autobiografia Sophii Loren to spełniona baśń o Kopciuszku i rzetelna historia złotego okresu kinematografii w jednym.

„Gdy myślę o swoim życiu i karierze, czasami sama się dziwię, że to wszystko zdarzyło się naprawdę. Może pewnego ranka zbudzę się i zrozumiem, że to był tylko sen. Oczywiście, nie zawsze było łatwo. Bywało trudno, bywało wspaniale, niczego nie żałuję”.
Sophia Loren

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sophia Loren. Wczoraj, dziś, jutro. Moje życie (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.