Snowden. Nigdzie się nie ukryjesz (Okładka miękka)

Snowden. Nigdzie się nie ukryjesz

Snowden. Nigdzie się nie ukryjesz (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz kulisy afery inwigilacji, jaką prowadziła NSA
  • przeczytasz o prawdziwym obliczu Snowdena i motywach jego postępowania
  • książka trzyma w napięciu i wyciąga na światło dzienne fakty, o których do tej pory nie miałeś pojęcia

Pierwszego grudnia 2012 roku Glenn Greenwald, dziennikarz „Guardiana” otrzymał tajemniczy e-mail. Podpisał się pod nim Cincinnatus. W rzeczywistości jego autorem był Edward Snowden. Przysyłał instrukcję, w jaki sposób Greenwald może zainstalować na swoim komputerze programy szyfrujące. Miał do przekazania informacje, które wkrótce zmienią świat, w którym żyjemy. Mało jednak brakowało, by do spotkania Greenwalda i Snowdena nigdy nie doszło...

W jaki sposób Glenn Greenwald wszedł w posiadanie materiałów, które komputerowy geniusz Edward Snowden wykradł z Agencji Bezpieczeństwa Narodowego (NSA)? Kim tak naprawdę jest Snowden? Jakie tajemnice zawierają jeszcze jego archiwa? Jakie intencje kierowały nim, kiedy kopiował dane, które wstrząsną światową polityką? Dlaczego wybrał Rosję jako miejsce ucieczki? Czy w świecie nieustannej inwigilacji uda mu się znaleźć azyl?

„Snowden. Nigdzie się nie ukryjesz” przynosi nieoczywiste odpowiedzi na te pytania. W swojej książce Greenwald po raz pierwszy składa również w całość wszystkie elementy tej historii: niezwykłe początki jego kontaktów ze Snowdenem, szczegóły ich intensywnych spotkań w Hongkongu, nowe informacje na temat globalnej inwigilacji poparte niedostępnymi wcześniej dokumentami, przenikliwą analizę skutków „afery Snowdena”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Snowden. Nigdzie się nie ukryjesz" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.