Snajperzy. Ilustrowana historia (Okładka twarda)

Snajperzy. Ilustrowana historia

Snajperzy. Ilustrowana historia (Okładka twarda)

Oferta specjalna -30%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • poznasz umiejętności strzeleckie ponadprzeciętnych żołnierzy
  • dowiesz się o działaniach snajperskich podczas ważniejszych wojen
  • zobaczysz różne, rozwijane przez wieki, wzory maskowania i techniki ukrywania

W książce autorzy opisali sposoby celnego strzelania, ręczną bronią palną, a przede wszystkim metody wykorzystania bojowego żołnierzy o ponadprzeciętnych umiejętnościach strzeleckich.

Omówili w niej także działania snajperskie podczas wszystkich ważniejszych wojen oraz siły biorące w nich udział. Obszernie opisane są konflikty od amerykańskiej wojny o niepodległość, przez między innymi wojnę secesyjną i wojny burskie, aż po współczesne konflikty na Bliskim Wschodzie oraz wojnę z terroryzmem.

W każdym rozdziale autorzy przedstawiają poszczególne akcje w trakcie danej wojny oraz stosowany sprzęt i taktykę, przytaczając ponadto mało znane anegdoty. Poza tym omówione są różne, rozwijane przez wieki, wzory maskowania i techniki ukrywania się oraz ewolucja umiejętności snajperów, ich broni i innego specjalnego wyposażenia. Zwrócono również uwagę na coraz częstsze wykorzystywanie snajperów przez wojska regularne oraz terrorystów, w szczególności przeciwko wrażliwemu sprzętowi wojskowemu oraz cywilnemu transportowi zbiorowemu.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Snajperzy. Ilustrowana historia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.