Temeraire. Tom 1 - Smok Jego Królewskiej Mości (ebook) (do pobrania)

Temeraire. Tom 1 - Smok Jego Królewskiej Mości (ebook)

Temeraire. Tom 1 - Smok Jego Królewskiej Mości (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Załoga HMS Reliant przechwytuje francuską fregatę i odkrywa na jej pokładzie drogocenny ładunek – jajo rzadkiego smoka, gotowego niemal do wyklucia. Wskutek zrządzenia losu kapitan Will Laurence zostaje opiekunem stworzenia i nadaje mu imię Temeraire. Musi zapomnieć o dawnym życiu, porzucić służbę we flocie, wstąpić do Korpusu Powietrznego, brytyjskiej jednostki smoków, i przejść wyjątkowo intensywne szkolenie bojowe. Napoleon bowiem szykuje już śmiałą inwazję na Anglię przy użyciu własnych sił powietrznych... 

„Niezwykle zajmująca powieść fantasy. (...) Skrzyżowanie Susanny Clarke, autorki głównego Jonathana Norrella  i pana Strange’a, z Patrickiem O’Brianem. Przeczytajcie tę cudowną, frapującą książkę” – Stephen King.

„Znakomita seria. Nie dość, że w nowy sposób wykorzystuje smoki, to jeszcze jest bardzo pomysłowa i zgrabnie wpasowuje się w wybrany okres historyczny” – Anne McCaffrey, autorka cyklu „Jeźdźcy smoków  z Pern.

„Novik zrobiła dla wojen napoleońskich to, co Anne McCaffrey zrobiła dla science fiction: stworzyła alternatywny świat zamieszkany przez smoki, spójny, zadziwiająco oryginalny, złożony, z ciekawymi  postaciami” – David Weber, autor cyklu „Honor Harrington”.

Naomi Novik urodziła się w 1973 roku w Nowym Jorku. Jej matka jest rodowitą Polką. Wychowała się na polskich bajkach, opowieściach o Babie-Jadze oraz książkach Tolkiena.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Temeraire. Tom 1 - Smok Jego Królewskiej Mości (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.