Pamięć, Smutek i Cierń. Tom 1 - Smoczy Tron (ebook) (do pobrania)

Pamięć, Smutek i Cierń. Tom 1 - Smoczy Tron (ebook)

Pamięć, Smutek i Cierń. Tom 1 - Smoczy Tron (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -9%

Kup na prezent
Jedno z najdoskonalszych dzieł z gatunku high fantasy… Lektura obowiązkowa dla każdego miłośnika książek Tolkiena.
Sfsite.com

Ciemne moce, wkraczają do spokojnej krainy Osten Ard. Nadciągające niebezpieczeństwo przeczuwa jedynie nieliczna grupka osób, zwana Ligą Pergaminu. Giermek Simon, przypadkowo złączony z Ligą, staje się przewodnikiem w poszukiwaniu zaginionych mieczy, w wędrówce, która obfituje w spotkania z wrogami pochodzącymi z najbardziej koszmarnych mitów.

Smoki i magiczne miecze, czarnoksiężnicy, młody bohater dojrzewający w zmaganiach z siłami zła, piękne księżniczki, przerażające stwory, atmosfera tajemniczości… to wszystko gwarantuje wielką powieść fantasy porównywalną jedynie z Władcą Pierścieni Tolkiena.
„The Cincinnati Post”

Smoczy tron to Wojna i pokój, tyle że w świecie fantazji.
„Locus”

W skład trylogii wchodzą następujące części:
  • Smoczy tron
  • Kamień rozstania
  • Wieża Zielonego Anioła (w dwóch tomach).Tad Williams (ur. 1957) to człowiek o niemal renesansowej osobowości. Prowadził audycje w radiu i telewizji, ilustrował książki oraz komponował muzykę. Światową sławę przyniósł mu wydany w 1988 roku pierwszy tom cyklu „Pamięć, Smutek i Cierń”. Tada Williamsa okrzyknięto największym talentem w fantasy od czasu Tolkiena. Dotychczas książki Williamsa przełożono na kilkadziesiąt języków.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Pamięć, Smutek i Cierń. Tom 1 - Smoczy Tron (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.