Smak miłości. Jak kochać świadomie i bez lęku (Okładka miękka)

Smak miłości. Jak kochać świadomie i bez lęku

Smak miłości. Jak kochać świadomie i bez lęku (Okładka miękka)

Oferta specjalna -28%
 • Autor :

  OSHO

 • Liczba stron :

  264

Kup na prezent
Czym jest miłość? W tej oryginalnej i inspirującej książce Osho - jeden z najbardziej rewolucyjnych, współczesnych myślicieli - kwestionuje nasze nawykowe myślenie o miłości. Otwiera możliwość doświadczania miłości, która jest stanem naturalnym, niosącym spełnienie oraz wolnym od chęci posiadania i zazdrości. Osho w charakterystyczny dla siebie sposób posługuje się dowcipem, humorem i wglądem, by przydać nam odwagi do odrzucenia zaburzonych wzorców relacyjnych, które przejęliśmy od innych ludzi. Zachęca też do ponownego odkrycia sensu miłości do siebie samego.

"Kiedy staniesz się gotowy do zbadania przestrzeni miłości, przekonasz się że jesteś napełniony ogromną ilością nieprawdziwych przekonań na temat miłości. W rezultacie nie jesteś w stanie oddzielić prawdy od fałszu".

Osho odpowiada wielu osobom, które pytają go o miłość. Ukazuje przy tym nowe drogi kochania, na których doznasz przemiany i będziesz kontaktował się z ludźmi w nowy sposób. Oznacza to:
 • Miłość bez lgnięcia
 • Oswobodzenie się od lęku przed samotnością
 • Bycie w pełni obecnym w swoich relacjach
 • Utrzymywanie miłości w stanie świeżości i ożywienia
 • Bycie partnerem życiowym, który stwarza możliwość wzrostu i rozwoju
 • Poddanie ego, dzięki czemu możesz poddać się miłości
Książka inspiruje do spojrzenia na miłość w nowy sposób i do doświadczenia prawdziwej radości dzielenia się nią.

Miłość musi być w twoim życiu czymś realnym, a nie rodzajem poematu lub marzenia.

Musi się urzeczywistnić. Nigdy nie jest za późno, by po raz pierwszy doświadczyć miłości. Naucz się kochać. Niewiele osób potrafi to robić. Wszyscy ludzie wiedzą, że miłość jest potrzebna, wiedzą że bez miłości życie pozbawione jest znaczenia, nie wiedzą jednak, w jaki sposób kochać.

Cokolwiek robią w imię miłości, nie jest to prawdziwą miłością. Mieszają oni miłość z wieloma innymi stanami, jak zazdrość, złość, nienawiść, chęć posiadania, dominacja, egocentryzm. Wszystkie te trujące uczucia niszczą nektar miłości.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Smak miłości. Jak kochać świadomie i bez lęku" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.