SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA P300 PLAYSTATION 4

SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA P300 PLAYSTATION 4

SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA P300 PLAYSTATION 4

Oferta specjalna -13%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • 61359
  • SteelSeries
  • 24Dźwięk Siberia
Słuchawki Siberia P300 to rezultat ponad 10 lat doświadczenia pracy z profesjonalnymi e-sportowcami przy tworzeniu najlepszych produktów dla graczy. Unikalny komfort serii Siberia oraz krystalicznie czysty dźwięk – odkrywaj gry na nowo.

Komfort? Żadnych kompromisów!
Poczuj zupełnie inny poziom wygody, niedostępny do tej pory na Playstation 4. Słuchawki Siberia P300 to najwygodniejsze słuchawki na świecie.

Amortyzowana konstrukcja
Gracze PC od lat szaleją na punkcie amortyzowanej konstrukcji słuchawek Siberia. Teraz SteelSeries oferuje ten unikalny system fanom konsoli Playstation 4. Samodostosowujący się do głowy użytkownika pałąk zapewnia najwyższy poziom komfortu za każdym razem, kiedy korzystasz z Siberia P300. Słuchawki są przy tym niezwykle lekkie. Nawet po bardzo długich sesjach przed ekranem, od razu zapomnisz, że miałeś je na głowie.

Przyjazne dla uszu
Poduszki słuchawek momeory foam przylegają do głowy i uszu w delikatny, komfortowy sposób, zapewniając pasywną redukcję zewnętrznego hałasu. Możesz pożegnać się z uczuciem ucisku – Siberia P300 zostały zaprojektowane, byś został w grze dłużej.

Wejdź do gry
Siberia P300 sprawią, że granie na konsoli stanie się jeszcze bardziej wciągające, a Ty znajdziesz się w samym środku audio-wizualnej uczty. Gry nareszcie będą brzmiały tak, jak życzyliby sobie tego ich twórcy – z naturalną sceną dźwiękową i potężnym basem. Dobrze przylegające do uszu poduszki z materiału memory foam zapewnią doskonałą izolację hałasu z zewnątrz, dzięki czemu usłyszysz każdy odgłos w grze.

Niech Cię usłyszą
Mikrofon w Siberia P300 został stworzony, by zapewnić krystalicznie czystą komunikację głosową, nawet kiedy rozgrywka staje się emocjonująca. Jest jednokierunkowy, więc rozmówcy usłyszą przede wszystkim Twój głos, nie zaś hałas czy odgłosy z tła. Jest również wysuwany, więc możesz go całkowicie schować, jeśli akurat nie będzie potrzebny.

Scena dźwiękowa najwyższej jakości
Gra powinna brzmieć tak, jak chcieli tego twórcy podczas jej tworzenia – to niezwykle ważne. Siberia P300 została zaprojektowana by dać graczom dokładną i szczegółową scenę dźwiękową, której próżno szukać u konkurencji.

Kontrola na wyciągnięcie palca
Zmień poziom głośności, wycisz mikrofon, dostosuj chat – wszystko to błyskawicznie i intuicyjnie dzięki dołączonemu adapterowi.

Różne platformy
Siberia P300 to nie tylko słuchawki do konsoli Playstation 4. Współpracują one również z PC oraz Mac®. Możesz nawet wziąć Siberia na zewnątrz, podłączyć do smartfona, słuchać muzyki i odbierać rozmowy.

Konstrukcja odporna na złość
Inne konsolowe słuchawki mogą być bardzo delikatne, natomiast Siberia P300 powstały, by wytrzymać wiele. Elastyczna konstrukcja jest bardzo odporna – nawet na Twoją złość po przegranym meczu.

Typ słuchawek Nauszne
Platforma PC, Sony PlayStation 4
System audio Stereo
Mikrofon Tak
Mocowanie mikrofonu Na chowanym wysięgniku
Komunikacja Przewodowa


  • 61359
  • SteelSeries
  • 24

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA P300 PLAYSTATION 4" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.