SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA P100 PC / PS4 (Biały)

SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA P100 PC / PS4

SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA P100 PC / PS4 (Biały)

Oferta specjalna -20%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • 61414
  • SteelSeries
  • 24 miesiąceSteelSeries Siberia P100 stworzone by zapewnić Ci komfort

Graj przez długie godziny
Nie wszystkie słuchawki są tworzone z niezbędną dbałością o szczegóły. Kiedy grasz przez długie godziny, ostatnim czego chcesz to słuchawki, które niemiłosiernie gniotą głowę i uszy. Komfortowy kształt oraz wykończenie Siberia P100 sprawia, że możesz skupić się na rzeczy, która ma największe znaczenie grze.

Nowoczesny design
Prosty, nowoczesny design słuchawek Siberia P100 sprawia, że są one lekkie i niezwykle komfortowe. Idealne połączenie wzornictwa i funkcjonalności.

Oddycha!
Poduszki i gąbki na pałąku zostały pokryte miękkim, siatkowanym materiałem. Dzięki temu Siberia P100 gwarantuje komfort i odpowiedni przepływ powietrza, nawet jeśli zagotujesz się po przegranej.

SIBERIA GAMING AUDIO
Dźwięk dla zawodowych graczy
Od lat linia słuchawek Siberia jest synonimem e-sportowych mistrzów PC. Teraz również gracze PlayStation 4 mogą wypróbować dźwięk Siberia. Dzięki złączu jack, model Siberia P100 współpracuje także z urządzeniami mobilnymi.

Poszerz swoja scenę dźwiękową
Linia Siberia jest doskonale znana ze specjalnie dostosowanej do gier sceny dźwiękowej. Słuchawki zostały zbudowane z najwyższej jakości materiałów, które gwarantują najlepszą jakość dźwięku. Rozgrywka stanie się jeszcze bardziej wciągająca.

Niech Cię usłyszą
Większość słuchawek do konsol posiada duże, a przy tym bardzo delikatne zewnętrzne mikrofony. SteelSeries wyposażyło Siberia P100 w niewidoczny mikrofon, umieszczony na lewej słuchawce. Dzięki niemu znajomi (lub przeciwnicy) będą słyszeć Twój głos czysto i wyraźnie. Nie martw się o sprzęt skup się na grze.
 
Typ słuchawek Nauszne
Platforma Sony PlayStation 4 / PC
System audio Stereo
Mikrofon Tak
Mocowanie mikrofonu Na chowanym wysięgniku
Komunikacja Przewodowa
  • 61414
  • SteelSeries
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA P100 PC / PS4" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.