SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE STEELSERIES SIBERIA 800 PC / PS4 / XBOX ONE (ADAPTER) / MAC

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE STEELSERIES SIBERIA 800 PC / PS4 / XBOX ONE (ADAPTER) / MAC

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE STEELSERIES SIBERIA 800 PC / PS4 / XBOX ONE (ADAPTER) / MAC

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • 61302
  • SteelSeries
  • 24 miesiąceSteelSeries Syberia 800 Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier zapewnia wciągający dźwięk przestrzenny Dolby. Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy wyposażony jest w wysokiej jakości wysuwany mikrofon i jest idealny do gier na PC, Mac, Xbox i Playstation.


Cechy produktu:
- Profesjonalny dźwięk
Wyjątkowa jakość dźwięku w genialnie zaprojektowanej bezprzewodowej formie Siberia 800 pozbywa się kabli, abyś mógł bez przeszkód korzystać ze wszystkich urządzeń, bez konieczności przełączania przewodów.

- Elegancja w salonie
Wygląd to nie wszystko? Popatrz na niektóre brzydkie, tandetne słuchawki i powiedz to raz jeszcze. SteelSeries oczywiście wierzy, że dźwięk jest tutaj najważniejszy, ale prosty, stylowy design na pewno nie zaszkodzi. Nowoczesny wygląd słuchawek i transmitera sprawia, że Siberia 800 będzie pasować do każdego salonu.

- Dźwięk Dolby
Zanurz się w niesamowitym dźwięku przestrzennym 7.1. Większość słuchawek posiada jedynie technologię Dolby Headphone. Siberia 800 posiada aż trzy: Dolby Headphone, Dolby Digital, oraz Dolby Pro Logic IIx.

- Niezauważalne opóźnienie
Siberia 800 oferuje najmniejsze opóźnienie wśród bezprzewodowych słuchawek dla graczy. U wielu konkurencyjnych produktów opóźnienia sprawiają, że dźwięk może przyspieszać lub zwalniać. W słuchawkach SteelSeries przesyłanie dźwięku jest stabilne, co gwarantuje płynne i pewne audio.

- Wszechstronność
SteelSeries stworzyło słuchawki, które współpracują z wieloma platformami: PC, Mac, Xbox One (adapter), PlayStation 4, systemy kina domowego, smartfony czy tablety. Siberia 800 posiada nawet port Sound Share, dzięki któremu możesz podzielić się dźwiękiem ze znajomym.

- Kontroluj z kanapy
Przyciski umieszczone na słuchawce umożliwiają szybkie i intuicyjne zarządzanie dźwiękiem i mikrofonem. Specjalne pokrętło pozwoli dostosować poziom głośności oraz wybrać źródło dźwięku i profil użytkownika, a wszystko to bez wstawania z fotela.

- Wymienne baterie
Telewizja, internet, radio, gry i wiele więcej tyle rozrywki, więc dlaczego miałbyś rezygnować w połowie zabawy, bo właśnie wyładowały się słuchawki? SteelSeries zdaje sobie z tego sprawę i wyposażyło zestaw Siberia 800 w dwie wymienne 20-godzinne litowo-jonowe baterie. Jedna zasila słuchawki, druga w tym samym czasie ładuje się w transmiterze. W przypadku rozładowania, możesz błyskawicznie wymienić baterie i dalej cieszyć się rozgrywką, muzyką czy filmem.

- Piękny wyświetlacz
W unikalnym transmiterze SteelSeries umieszczono wyświetlacz OLED. Profile, źródło dźwięku, poziom naładowania baterii, poziom głośności wszystko w perfekcyjnej jakości obrazu o płynnym ruchu. Zapomnij o małych, mylących diodach, których znaczenia musisz szukać w instrukcji lub się domyślać. Duży wyświetlacz i komunikaty na nim bez trudu zobaczysz nawet z drugiego końca pokoju.
 
Typ słuchawek Nauszne
System audio Virtual 7.1
Regulacja głośności Na słuchawce , Panel na obudowie
Dynamika głośników 108 dB
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 - 20 000,00 Hz
Mikrofon Tak
Mocowanie mikrofonu Na chowanym wysięgniku
Czułość mikrofonu -44 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu 100 - 10 000,00 Hz
Impedancja 32 Ohm
Złącza Mini Jack x1 , Optical S/PDIF
Komunikacja Bezprzewodowa 2.4 GHz
Zasięg 10 m
  • 61302
  • SteelSeries
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE STEELSERIES SIBERIA 800 PC / PS4 / XBOX ONE (ADAPTER) / MAC" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.