SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA 150 czarne

SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA 150 czarne

SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA 150 czarne

Oferta specjalna -15%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent
  • 61421
  • SteelSeries
  • 24 miesiąceSiberia 150 to lekki zestaw słuchawek nausznych z podświetleniem, oferujący wygodę oraz komfort znany z serii Siberia . Oddychające nauszniki wykonane z skóropodobnego materiału otaczają całe uszy co wraz z konstrukcja oraz wykończenie pałąka pozwoli na komfortową grę nawet przez wiele godzin.

Przetworniki audio SteelSeries dostarczają pełen zakresu audio, o naturalnym i czystym brzmieniu, zapewniając doznania audio o wysokiej jakości. Oprogramowanie SteelSeries Engine 3 pozwala dostosować oraz zabezpieczyć profile audio czy ustawienia podświetlenia w przypadku połączenia USB z PC, MACiem czy konsolą PS4

Wbudowany mikrofon w lewej słuchawce pozwoli na czystą oraz bezproblemową komunikację z drużyną w razie potrzeby można go łatwo wyciszyć za pomocą łatwo dostępnego przycisku na obudowie.

Cechy produktu:
- Podświetlenie Prism RGB
Rozświetl swoje słuchawki Siberia 150 diodami LED, które mogą świecić w 16.8 mln. różnych kolorów. Stwórz własny styl z licznymi trybami wyświetlania poprzez SteelSeries ColorShift.

- Lekka konstrukcja
Siberia 150 powstały z myślą, by być najlżejszymi słuchawkami, jakie kiedykolwiek zaprojektowało SteelSeries. Dzięki poduszkom słuchawek w miękkiej skórze, pozostałym elementom wykonanym z wytrzymałego lekkiego plastiku oraz regulowanemu pałąkowi, możesz cieszyć się grą w komfortowych warunkach nawet podczas wielogodzinnych sesji.

- Usłysz to, co ważne
Nie daj się rozproszyć przez żaden zewnętrzny hałas. Zamknięta konstrukcja muszli blokuje niechciane dźwięki z otoczenia, a Ty możesz skupić się na grze i wygrać.

- Aktywna scena dźwiękowa
Komponenty najwyższej klasy zostały wyselekcjonowane przez zespół SteelSeries. Dzięki temu gwarantują one realistyczne wrażenia dźwiękowe, które ulepszą gamingowe umiejętności użytkowników.

- Dostosuj dźwięk
Jeśli chciałbyś dopasować dźwięk do swoich preferencji, pobierz darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine 3 (dostępne na PC oraz Mac). Pozwoli ono na zaawansowne ustawienia audio, np. regulacje korektora graficznego.

- Mikrofon
Mikrofon wbudowany w lewą słuchawkę, został stworzony, by zapewnić czystą i wyraźną komunikację głosową. Technologia SteelSeries Mic Auto-Optimization DSP automatycznie dostosuje poziom głośności na podstawie Twojego głosu i hałasu w tle.

- Oprogramowanie SteelSeries Engine 3
Darmowe oprogramowanie SteelSeries Engine 3 pozwoli Ci dostosować ustawienia dźwięku i podświetlenia, tworzyć profile użytkowników i łączyć je z konkretnymi grami. Dodatkowo wszystko działa w technologii CloudSync, która zapisuje wszystkie Twoje ustawienia w chmurze. Dzięki temu masz do nich dostęp z dowolnego miejsca na ziemi o ile tylko jest tam internet.
 
Typ słuchawek Nauszne
System audio Stereo
Regulacja głośności Brak
Dynamika głośników 94 dB
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 - 20 000,00 Hz
Mikrofon Tak
Czułość mikrofonu -38 dB
Pasmo przenoszenia mikrofonu 50 - 16 000,00 Hz
Impedancja 32 Ohm
Typ kabla Oplot plastikowy
Złącza USB 2.0
Długość przewodu 150 cm
Komunikacja Przewodowa
  • 61421
  • SteelSeries
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SŁUCHAWKI STEELSERIES SIBERIA 150 czarne" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.