Słuchawki Sennheiser M2 IEBT

Słuchawki Sennheiser M2 IEBT

Słuchawki Sennheiser M2 IEBT

Oferta specjalna -38%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • to wzór mobilności
 • to niepodważalna jakość dźwięku od Sennheiser!
 • szukasz pomysłu na prezent
 • Sennheiser
 • 24 miesiące
Najnowsze, bezprzewodowe, dokanałowe słuchawki Sennheiser MOMENTUM łączą w sobie emocjonujący design i niezwykłą użyteczność. Użyj ich gdziekolwiek!

Nowe słuchawki MOMENTUM In-Ear Wireless łączą w sobie klasyczny design, fenomenalną jakość dźwięku i niezrównaną mobilność. Ten zestaw słuchawkowy z półki premium wykonano z luksusowych materiałów i połączono z doskonałym brzmieniem dzięki transmisji Bluetooth 4.1 i kompatybilności Qualcomm apt-X. Dzięki systemowi NFC zestaw połączy się z Twoim urządzeniem Bluetooth za naciśnięciem jednego przycisku.

Ciesz się wszechstronną jakością MOMENTUM: miękka owcza skóra z najlepszego gatunku Nappa otacza wygodny pałąk szyjny. Precyzyjnie ukształtowane stalowe tunele akustyczne i chromowe wykończenia, a także wytrzymałe poliwęglanowe elementy składają się na najwyższej klasy doznania muzyczne i estetyczne. Wysokiej klasy system akustyczny słuchawek MOMENTUM In-Ear Wireless, oparty na przetwornikach dynamicznych produkowanych w Niemczech, zapewnia bezkompromisowe brzmienie: głęboki bas, celne wysokie tony i szczegółową projekcję głosu, a także niespotykanie szeroką scenę dźwiękową.

MOMENTUM In-Ear Wireless to słuchawki wolne od kabli i pełne technologii. Prawdziwie transparentne brzmienie hi-fi zapewnione jest dzięki technologii Bluetooth 4.1, kodekowi AAC i kompatybilności z Qualcomm apt-X, a to oznacza, że możesz cieszyć się swoją ulubioną muzyką bez kabli, z jakością, do jakiej przyzwyczaiły Cię przewodowe słuchawki Sennheiser. Pałąk szyjny nie tylko świetnie wygląda, ale też jest platformą dla trzyprzyciskowego pilota, którym możesz sterować multimediami i głośnością, a także łączyć lub rozłączać rozmowy. Zestaw słuchawkowy pozwala na połączenie z dwoma urządzeniami jednocześnie. Komunikaty głosowe poinformują Cię o statusie połączenia bezprzewodowego i stanie baterii. Alarm wibracyjny dla połączeń przychodzących sprawi, że nigdy nie przeoczysz rozmowy, a gniazdo USB nie tylko służy do ładowania zestawu słuchawkowego, ale także pozwala na przewodowe przesłanie muzyki w formie cyfrowej.
Ponieważ słuchawki MOMENTUM In-Ear Wireless są zaprojektowane do użytku na zewnątrz, muszą mieć odpowiednio wytrzymałą baterię. Akumulator wbudowany w pałąk szyjny zapewnia do 10 godzin ciągłego używania, a ładowanie trwa zaledwie 1,5 godziny. Twardy futerał, który znajduje się w komplecie, daje pewność, że Twoje nowe słuchawki są zadbane również wtedy, gdy ich nie używasz.

W słuchawkach dokanałowych idealne dopasowanie jest kluczowe. Dlatego w komplecie znajdują się cztery komplety nakładek gumowych w różnych rozmiarach. Gdy dobierzesz odpowiedni rozmiar, słuchawki będą trzymać się w uszach w sposób bezpieczny i wygodny.

Cechy:
 • Ergonomiczny i solidny projekt
 • Technologia Bluetooth 4.1 ze wspomaganiem Qualcomm apt-X dla doskonałego brzmienia
 • Kodowanie sygnału AAC (Advanced Audio Coding)
 • Parowanie jednym przyciskiem za pomocą NFC
 • Alerty głosowe i wibracyjne

 • Zawartość opakowania:
  słuchawki MOMENTUM In-Ear Wireless
  przewód USB do ładowania
  zestaw adapterów dousznych (XS, S, M, L)
  futerał transportowy
  instrukcja bezpieczeństwa i instrukcja użytkownika
  Dane techniczne
  Przewodowe/bezprzewodowe Bezprzewodowe
  Słuchawki/zestaw słuchawkowy Zestaw słuchawkowy
  Rodzaj słuchawek Dokanałowe
  Rodzaj przetwornika Dynamiczny, zamknięty
  Pasmo przenoszenia 15-22000 Hz
  Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 112 dB
  Impedancja Nie dotyczy
  Kompatybilność NFC + A2DP + AVRCP + HSP + HFP + SBC + AAC + apt-X
  Bluetooth® Bluetooth 4.1
  Magnesy Neodymowe
  Mikrofon Dookólny
  Wymiary 16,2 x 17,2 x 6,5 cm
  Waga 53 g
  Złącze Micro USB-B (do ładowania)
  Zniekształcenia harmoniczne (THD) < 0,5%
  Kolor Czarny
  Czas ładowania ok. 1,5 godz.
  Czas pracy ok. 10 godz.
  • Sennheiser
  • 24 miesiące

  OCEŃ JAKO PIERWSZY!

  "Słuchawki Sennheiser M2 IEBT" wciąż czeka na pierwszą opinię.
  Napisz co sądzisz o tym produkcie.