Słuchawki QPAD QH-1339 Professional Gaming Headset

Słuchawki QPAD QH-1339 Professional Gaming Headset

Słuchawki QPAD QH-1339 Professional Gaming Headset

Oferta specjalna -15%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Znasz de_dust2 na pamięć
  • Nie masz sobie równych na inferno
  • Jesteś w stanie przejść Summoners Rift z zamkniętymi oczami
  • QPAD
  • 24Graj tak, jak nigdy nie słyszałeś.

 

Słuchawki QH-1339 został stworzony w ścisłej współpracy z BEYERDYNAMIC. Zamknięta konstrukcja pochłania dźwięki zewnętrzne o około 18 decybeli, co umożliwia nieskazitelną reprodukcję dźwięku nawet w najgłośniejszym z możliwych środowisk, takim jak wielkie LAN party. Teraz w każdych warunkach usłyszysz nawet najdrobniejsze szczegóły w grze, których nie byłeś w stanie usłyszeć wcześniej.

 

Głęboki bas w grach komputerowych brzmi tak realistycznie, że detonacje ładunków prawie zmiotą Cię z krzesła. Imponujące pasmo przenoszenia (5Hz – 30kHz) stawia te słuchawki na równi z najlepszymi słuchawkami studyjnymi.

 

„Czujemy wyróżnieni i podekscytowani, że dano nam możliwość połączenia sił z wiodącym deweloperem profesjonalnych słuchawek, jakim jest beyerdynamic”, mówi Thomas Gallus Jensen, Dyrektor Sprzedaży QPAD i dodaje: „. Jesteśmy przekonani, że QH-1339 znajdzie się na szczycie listy życzeń każdego gracza „, gdyż jest to sprzęt najwyższej klasy pod każdym względem. Także dlatego zapewniamy naszym klientom aż 5-letnią gwarancję obejmującą wszystkie elementy urządzenia „.

 

Słuchawki QH-1339 są oparte na technologii lotniczej, opracowanej dla prywatnego lotnictwa. Dzięki temu są perfekcyjnie wytłumione, niesamowicie wytrzymałe i nawet przy bardzo gwałtownych ruchach nie zmienią położenia na głowie użytkownika. Piloci i gracze nie mają czasu na wahanie, ich decyzja musi być błyskawiczna i trafna.

 

Profesjonalny mikrofon pojemnościowy również spełnia najwyższe wymagania. Eliminuje zakłócenia i hałas, co pozwala bez przeszkód komunikować się z kolegami z drużyny nawet podczas imprez LAN. Reprodukcja dźwięku przez nasz mikrofon stoi na tak wysokim poziomie, że nadaje się nawet do nagrywania śpiewu i instrumentów muzycznych.

 

„My w BEYERDYNAMIC cieszymy się z długoterminowego partnerstwa strategicznego z QPAD” mówi Bastian Ziebart, Product Manager w BEYERDYNAMIC, dodając: „QPAD posiada ogromną wiedzę w kwestii dźwięku grach,  tak jak my w dziedzinie elektro akustyki. To połączenie sprawia, że ​​jesteśmy dla siebie  idealnymi partnerami i nie ma wątpliwości, że będziemy produkować wspólnie najbardziej ekscytujące produkty na rynek gier.

 

O firmie:

 

Beyerdynamic GmbH & Co. KG została założona w 1924 roku i na przestrzeni lat wywalczyła wiodącą rolę na rynku w słuchawek, mikrofonów oraz systemów konferencyjnych. Ze względu na wieloletnie doświadczenie i zaangażowanie w badania i rozwój, mikrofony, słuchawki, systemy bezprzewodowe oraz systemy konferencyjne od beyerdynamic cieszyć się wysoką renomą na całym świecie. Wszystkie produkty są opracowywane i ręcznie produkowane w Niemczech. W każdym produkcie znajdziecie wiec wiele pasji oraz know-how w dziedzinie dźwięku najwyższej jakości. Aby dowiedzieć się więcej na temat BEYERDYNAMIC, odwiedź oficjalną stronę internetową: http://www.beyerdynamic.com

 

Specyfikacja techniczna:

 

Typ głośnika: Dynamiczny
Konstrukcja: Zamknięta
Pasmo przenoszenia: 5 – 30,000 Hz
Impedncja: 32 Ω
Ciśnienie akustyczne: 96 dB
Zniekształcenia harmoniczne: < 0.2%
Moc wyjściowa: 100 mW
Kształt kapsuły słuchawkowej: Pełna, eliptyczna
Tłumienie otoczenia: Około 18 dBA
Ucisk pałąka: 3.5 N
Waga z mikrofonem i kablem; 380 g
Długość i typ kabla: 2,5 m
Connection: Mini Jack (3.5mm)
Mikrofon
Typ: pojemnościowy
Chrakterystyka kierunkowości: Kardioidalna
Impedancja: około 1.5 kΩ
Pasmo przenoszenia: 30 – 18,000 Hz
Zniekształcenia harmoniczne: 0.2% at f = 1 kHz
Maksymalne ciśnienie akustyczne: 120 dB
Wyjście: Niezbalansowane
Długość pałąka mikrofonu: 150mm
Średnica kapsuły: 13 mm
Połącznie: Mini Jack (3.5mm)

  • QPAD
  • 24

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Słuchawki QPAD QH-1339 Professional Gaming Headset" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.