SŁUCHAWKI NATEC GENESIS HX55 USB VIRTUAL 5.1

SŁUCHAWKI NATEC GENESIS HX55 USB VIRTUAL 5.1

SŁUCHAWKI NATEC GENESIS HX55 USB VIRTUAL 5.1

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • NSG-0373
  • Natec
  • 24 miesiąceZESTAW SŁUCHAWKOWY DLA GRACZA

Genesis HX55 to wysokiej jakości zestaw słuchawkowy dedykowany dla graczy. Szerokie pasmo przenoszenia słuchawek (20-20000Hz), dynamika głośników na poziomie 105dB, oraz bardzo dobra impedancja głośników gwarantują doznania dźwiękowe najwyższej jakości.

DODATKOWA KARTA DŹWIĘKOWA ZE ZINTEGROWANYM KONTROLEREM

Dzięki dodatkowej karcie dźwiękowej, która znajduje się na kablu USB, headset zapewnia niezapomniane wrażenia podczas każdej gry. Na karcie dźwiękowej urządzenia znajduje się pilot, który umożliwia zarządzanie głośnością bez konieczności podchodzenia do komputera.

NOWOCZESNY DESIGN

Produkt przykuwa uwagę swoim ciekawym wzornictwem, oraz dobrej jakości wykonaniem. Słuchawki posiadają duże, miękkie poduszki, które doskonale tłumią wszelkie dźwięki z otoczenia, co przydaje się zwłaszcza w czasie wirtualnych rozgrywek. Regulowany pałąk umożliwia bezproblemowe dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, co zapewnia komfort pracy i wygodę nawet w czasie wielogodzinnego korzystania z urządzenia.

WIRTUALNY SYSTEM DŹWIĘKU PRZESTRZENNEGO 5.1

Słuchawki posiadają wirtualny system dźwięku przestrzennego, którym można zarządzać za pomocą dołączonego oprogramowania. Jest to rewelacyjna cecha, która umożliwia samodzielne regulowanie każdego kanału dźwięku sprawia to, że słuchawki można bez najmniejszego problemu dopasować idealnie do swoich potrzeb.

ELASTYCZNY MIKROFON

Kolejną zaletą urządzenia jest wygodny mikrofon z funkcją redukcji szumów, co pozwala na komunikację bez żadnych zakłóceń. Mikrofon umożliwia m.in. komunikowanie się z innymi graczami w czasie gry, a także rozmowy ze znajomymi na Skype.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABEL

Tekstylny przewód o długości 2,5 metra sprawia, że słuchawki nie plączą się, a kabel jest bardziej wytrzymały. Warto zwrócić uwagę na to, że słuchawki można bez problemu złożyć, co doceni każdy gracz, który będzie chciał zabrać słuchawki ze sobą.
 
Typ słuchawek Nauszne
System audio Virtual 5.1
Regulacja głośności Pilot
Mikrofon Tak
Mocowanie mikrofonu Na wysięgniku
Typ kabla Oplot tekstylny
Złącza USB 2.0
Długość przewodu 250 cm
Komunikacja Przewodowa
Dźwięk przestrzenny Tak
Wibracje Nie

 

  • NSG-0373
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SŁUCHAWKI NATEC GENESIS HX55 USB VIRTUAL 5.1" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.