SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H70

SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H70

SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H70

Oferta specjalna -15%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent
  • NSL-0735
  • Natec
  • 24 miesiącePROFESIONALNE SŁUCHAWKI DLA GRACZY
Natec Genesis H70 to profesjonalne słuchawki dla graczy, którzy wymagają wysokiej jakości dźwięku, kontroli i wygody zarówno podczas wielogodzinnych emocjonujących rozgrywek, jak i w trakcie słuchania ulubionej muzyki..

MULTIPLATFORMOWE
Słuchawki H70 ucieszą tych graczy, którzy nie ograniczają się do korzystania tylko z jednej platformy. Dzięki wykorzystaniu specjalnej przejściówki, H70 są kompatybilne zarówno z konsolami, PC oraz nowoczesnymi smartfonami. Dodatkowo długi na ponad 2 metry przewód oraz 30 cm przejściówka do PC zapewnią wygodę korzystania i sprawią, że niezależnie od sprzętu gracz będzie mógł cieszyć się wysoką jakością dźwięku. Ponadto wykorzystanie adaptera chroni przed uszkodzeniem portów komputera w przypadku gwałtownego pociągnięcia przewodu.

CZUŁE I WYRAŹNE
H70 dzięki czułemu mikrofonowi oraz wysokim parametrom głośników, dostarczają użytkownikowi dobrej jakości dźwięku, bez zakłóceń i zniekształceń. Obrotowy mikrofon, posiada również możliwość regulowania swojego kształtu, ponieważ jest częściowo wykonany z gumy. Teraz rozgrywka stanie się jeszcze przyjemniejsza a komunikacja szybsza i efektywna.

PROSTE W OBSŁUDZE
Kontroler, znajdujący się na przewodzie słuchawek, umożliwia regulację głośności oraz włączanie i wyłączanie mikrofonu w dowolnym momencie. Dzięki temu, w prosty i szybki sposób, będzie można dostosować głośność dźwięku do własnych preferencji.

STYLOWE I WYGODNE
H70 to gamingowe słuchawki z prawdziwego zdarzenia. Podkreśla to zarówno ich nowoczesny styl, który od razu kojarzy się ze sprzętem do grania, jak również wygodne i miękkie nauszniki. Ponadto pałąk, od wewnątrz pokryty jest pianką i wykończony sztuczną skórą. Teraz, nawet wielogodzinne rozgrywki nie spowodują uczucia dyskomfortu czy bólu uszu.
 
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 - 20 000,00 Hz
Czułość mikrofonu 60 dB
Długość przewodu 240 cm
Impedancja 32 Ohm
Pasmo przenoszenia mikrofonu 0 Hz
Dynamika głośników 107 dB
Komunikacja Przewodowa
Typ słuchawek Nauszne
Mikrofon Tak
System audio Stereo
Typ kabla Oplot plastikowy
Mocowanie mikrofonu Odłączany
Złącza Mini Jack x1
Regulacja głośności Na przewodzie
  • NSL-0735
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H70" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.