SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H33

SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H33

SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H33

Oferta specjalna -18%
  • NSG-0313
  • Natec
  • 24 miesiące
ŚWIETNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Genesis H33 to wysokiej jakości zestaw słuchawkowy dedykowany dla graczy. Szerokie pasmo przenoszenia słuchawek (20-20000Hz), duża dynamika głośników, oraz bardzo dobra impedancja głośników gwarantują doznania dźwiękowe najwyższej jakości.

NOWOCZESNY DESIGN

Produkt przykuwa uwagę swoim ciekawym wzornictwem, oraz dobrej jakości wykonaniem. Słuchawki posiadają duże, miękkie poduszki, które doskonale tłumią wszelkie dźwięki z otoczenia, co przydaje się zwłaszcza w czasie wirtualnych rozgrywek. Regulowanym pokryty skórą pałąk umożliwia bezproblemowe dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, co zapewnia komfort pracy i wygodę nawet w czasie wielogodzinnego korzystania z urządzenia.

ELASTYCZNY MIKROFON

Kolejną zaletą urządzenia jest wygodny mikrofon umieszczony na obrotowym wysięgniku, wyposażony w funkcję redukcji szumów, co pozwala na swobodną komunikację bez żadnych zakłóceń. Mikrofon umożliwia m.in. komunikowanie się z innymi graczami w czasie gry, a także rozmowy ze znajomymi na Skype.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABEL

Tekstylny przewód o długości 2,5 metra sprawia, że słuchawki nie plączą się, i są mniej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Na przewodzie znajduje się również regulacja głośności, dzięki czemu można sterować dźwiękiem bez konieczności podchodzenia do komputera.
 
Typ słuchawek Nauszne
System audio Stereo
Regulacja głośności Na przewodzie
Dynamika głośników 0 dB
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 - 20 000,00 Hz
Mikrofon Tak
Mocowanie mikrofonu Na wysięgniku
Typ kabla Oplot tekstylny
Złącza Mini Jack x2
Długość przewodu 250 cm
Komunikacja Przewodowa
Dźwięk przestrzenny Nie
  • NSG-0313
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H33" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.