SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H12

SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H12

SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H12

Oferta specjalna -25%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent
  • NSG-0640
  • Natec
  • 24 miesiąceŚWIETNA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Genesis H12 to wysokiej jakości zestaw słuchawkowy dedykowany dla graczy. Dzięki pojedynczemu konektorowi mini jack 4-pin, słuchawki można podłączyć do najnowszych laptopów i smartphonów oferujących tylko jedno gniazdo mini jack. Szerokie pasmo przenoszenia słuchawek (20-20000Hz), dynamika głośników na poziomie 119dB, oraz bardzo dobra impedancja głośników gwarantują doznania dźwiękowe najwyższej jakości.

NOWOCZESNY DESIGN

Produkt przykuwa uwagę swoim ciekawym wzornictwem, oraz dobrej jakości wykonaniem. Słuchawki posiadają duże, miękkie poduszki, które doskonale tłumią wszelkie dźwięki z otoczenia, co przydaje się zwłaszcza w czasie wirtualnych rozgrywek. Regulowany pałąk umożliwia bezproblemowe dopasowanie słuchawek do każdego kształtu głowy, co zapewnia komfort pracy i wygodę nawet w czasie wielogodzinnego korzystania z urządzenia.

ELASTYCZNY MIKROFON

Kolejną zaletą urządzenia jest wygodny mikrofon umieszczony na obrotowym wysięgniku, wyposażony w funkcję redukcji szumów, co pozwala na swobodną komunikację bez żadnych zakłóceń. Mikrofon umożliwia m.in. komunikowanie się z innymi graczami w czasie gry, a także rozmowy ze znajomymi na Skype.

NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABEL

Tekstylny przewód o długości 1,8 metra sprawia, że słuchawki nie plączą się, i są mniej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Na przewodzie znajduje się również regulacja głośności, dzięki czemu można sterować dźwiękiem bez konieczności podchodzenia do komputera.
 
Pasmo przenoszenia słuchawek 20 - 20 000,00 Hz
Czułość mikrofonu 40 dB
Długość przewodu 180 cm
Impedancja 32 Ohm
Pasmo przenoszenia mikrofonu 75 - 16 000,00 Hz
Dynamika głośników 119 dB
Komunikacja Przewodowa
Typ słuchawek Nauszne
Typ kabla Oplot tekstylny
Mikrofon Tak
System audio Stereo
Mocowanie mikrofonu Na wysięgniku
Regulacja głośności Na przewodzie
Złącza Mini Jack x1
  • NSG-0640
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SŁUCHAWKI NATEC GENESIS H12" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.