Słoneczko (MP3)

Słoneczko
Dla wszystkich, którzy czasami odczuwają mały smutek i dla tych, którzy zapomnieli już, jakie jest najlepsze lekarstwo na chandrę. „Słoneczko” to niezwykle pogodna i radosna opowieść o małej Marysi, która nawet wbrew temu, co ją spotkało, zawsze umiała zdobyć się na uśmiech i serdeczne słowo.

Gdy w życiu małej dziewczynki pojawiają się nagle duże problemy – najlepszym sposobem na ich pokonanie jest uśmiech. Wie o tym dobrze Marysia, nie bez przyczyny nazywana przez wszystkich Słoneczkiem. Choć nie ma przy niej ukochanej mamy, a życie w nowej rodzinie z początku nie wydaje się różowe – Marysia nie przestaje się uśmiechać. Swoim wdziękiem, optymizmem i ciepłem potrafi przekonać do siebie największego ponuraka i sprawia, że nawet smutny i szary dotychczas dom staje się radosny i promienny.

Audiobook to historia uroczej dziewczynki, którą wszyscy nazywają Słoneczkiem. Kilkulatka, która do wszystkich się uśmiecha, jest miła i uczynna, choć nie może być ze swoimi bliskimi udowadnia, że pogoda ducha to najlepszy sposób na smutki. Rodzina, do której trafia również zmienia się pod jej wpływem. Na co dzień smutni i przygaszeni, uczą się radości życia i umiejętności cieszenia się nawet najmniejszymi sprawami.

Nagranie z opowieścią autorstwa Marii Buyno-Arctowej spodoba się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym słuchaczom.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Słoneczko" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.