Słońce i cień (Okładka miękka)

Słońce i cień

Słońce i cień (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz skandynawską szkołę kryminału
  • Edwardson buduje napięcie w iście mistrzowski, subtelny sposób
  • szukasz mocnych wrażeń w lekturze
Kup na prezent

Inspektor Erik Winter przebywa na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Ale nie na wakacjach. Pojechał tam odwiedzić ojca, który leży na oddziale intensywnej opieki w miejscowym szpitalu po ostrym ataku serca. Trudne dni w słońcu pozwalają Erikowi Winterowi zastanowić się nad własnym życiem przyszłością - za trzy miesiące nadchodzi nowe millennium, jemu wkrótce stuknie czterdziestka, a narzeczona oczekuje ich wspólnego dziecka.

 

Tymczasem w Göteborgu na zachodnim wybrzeżu Szwecji dochodzi do podwójnego morderstwa. Kiedy Winter wraca do miasta, wraz z kolegami musi rozwikłać zagadkę, której rozwiązanie wydaje się z każdym krokiem coraz okropniejsze. Od samego początku morderca dał policji coś w rodzaju "przewodnika". Kiedy zagrożenie sięga rodziny Wintera, inspektor zdaje sobie sprawę, że to śledztwo jest o wiele bardziej złożone, niż ktokolwiek się spodziewał, i że od samego początku był częścią tej makabrycznej gry.

 


 

"...Edwardson przykuwa uwagę czytelnika sugestywnymi mistrzowskimi podpowiedziami. "Słońce i cień" to książka, która kusi, by ją przeczytać (...) międzynarodowej klasy (...) Tuż przed lekturą "Słońca i cienia" skończyłem najnowszą powieść kryminalną Elisabeth George, również psychologiczną i ambitną literacką. Mogę tylko powiedzieć, że słynna koleżanka może, co najwyżej czyścić buty Edwardsonowi!"

Jan Ceder, "GT"

 

 

"...napięcie rośnie powoli, książka jest subtelna, sugestywna i pewnie napisana..."

Nils Schwartz,

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Słońce i cień" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.