Słoń Trąbalski (MP3)

Słoń Trąbalski
Wspaniała zabawa polszczyzną, humor i mądrość w jednym – to mogą być tylko klasyczne wiersze jednego z ulubionych twórców poezji dla dzieci – Juliana Tuwima.

„Słoń Trąbalski” to popis kunsztu autora i utwór, który z pewnością wielu dorosłych Polaków wymieniłoby jako swój ulubiony w czasach dzieciństwa.

Ale czy wszyscy pamiętamy, jaki problem miał Trąbalski? Posłuchajmy zatem znakomitego nagrania, które przygotowało i opracowało wydawnictwo Promatek. W interpretacji Antoniego Rota ukazał się „Słoń Trąbalski”, ale również inne urocze rymowanki autorstwa Tuwima, które miliony dzieci znają i kochają za dynamikę, poczucie humoru i cudowne opowieści o niezwykłych stworzeniach. Wszyscy bez wyjątku kojarzą między innymi „Słonia Trąbalskiego” z najwspanialszą zabawą i radością, jaką można czerpać tylko z obcowania ze znakomitą literaturą.

Dostępne są również audiobooki z takimi wierszami jak na przykład „Zosia samosia”, „Ptasie radio”, „Lokomotywa”, „Spóźniony słowik”. Młodsi i starsi polubią te nagrania tak, jak lubią wiersze Tuwima.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Słoń Trąbalski" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.