Słoń i przyjaciele (MP3)

Słoń i przyjaciele
Słoń i przyjaciele to kolejna pozycja z serii „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”. Tym razem są to bajki o zwierzątkach. Liczne dialogi, podkłady muzyczne oraz pełne ciepła teksty pobudzają wyobraźnię i sprawiają, że słuchanie staje się znakomitą rozrywką. Bajki napisane prozą urozmaicone są licznymi i zabawnymi wierszykami. Nagranie obejmuje 8 bajek, każda opisuje przygody innego zwierzątka. Słuchanie bajek jest wspaniałym pomysłem na wspólne spędzanie czasu oraz stanowi alternatywę dla oglądania telewizji. Zwierzęta to cudowni bohaterowie, których dzieci uwielbiają w każdej formie opowieści – czy to wierszyk, bajka czy baśń.

Znakomite, współczesne historyjki opowiedziane są prostym językiem, doskonale wpisują się w serię „Aktorzy czytają dzieciom najpiękniejsze bajki”. Również ten tom został zrealizowany przez wydawnictwo Promatek, które zaprosiło znakomitych aktorów, aby zinterpretowali te opowiadania z myślą o najmłodszych. Mnóstwo tu więc dźwięków, odgłosów, zabawnych uzupełnień klasycznego tekstu, a wszystko to z myślą o najmłodszych słuchaczach, którzy dopiero poznają świat magicznych opowieści i dzikich zwierząt.

„Słoń i przyjaciele” to znakomita propozycja dla przedszkolaków, których wyobraźnię i miłość do słuchowisk pobudzą te krótkie, barwne opowieści. Nagranie stanowi część serii, w której ukazały się również inne audiobooki z adaptacjami autorstwa Magdaleny Kuczyńskiej, między innymi „Kot w butach i inne bajki”, „Czerwony Kapturek i inne bajki” oraz „Calineczka i inne bajki”.

Audiobook zawiera następujące bajki:

1. Papuga 12:40

2. Lemury 9:40

3. Dziobak 7:40

4. Hipopotam 10:25

5. Krokodyl 8:35

6. Słonica Ballu 7:04

7. Zebra 10:55

8. Mrówkojad 6:20

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Słoń i przyjaciele" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.