SKRRRT (CD)

SKRRRT
Wytwórnia Wielkie Joł prezentuje najnowszy album duetu Tede i Sir Mich zatytułowany "SKRRRT"! Premiera zaplanowana jest na 23 czerwca 2017 roku.


Witaj w traphałsie! Album zatytułowany "SKRRRT" to wejście w dziwny świat balansujący na krawędzi snu i jawy. Tede i Michu zabierają słuchaczy w niecodzienną podróż do innych stanów świadomości, a nowatorskie brzmienie powoduje, że słuchanie tego albumu staje się nałogiem.

„To moja najfajniejsza płyta, bo poza tym, że jest stylistycznie spójna to pierwszy raz udało mi się stworzyć specyficzny klimat od pierwszego do ostatniego kawałka” – dodaje Tede.

Płyta "SKRRRT" powstawała w dwóch krajach – Polsce i Czechach, dokąd wybrał się Tede z ekipą by stolicy naszych południowych sąsiadów stworzyć mobilne studio i w nim nagrywać najnowszy album.

Istotnym elementem nadchodzącej produkcji jest SKRRRTV, czyli specjalny videolog na kanale yt.com/tedewizja, na którym można zobaczyć wyjazd do Czech, proces powstawania płyty, koncerty Tede oraz wiele innych ciekawych materiałów. Za oprawę graficzną i multimedialną albumu tradycyjnie odpowiedzialny jest Pan Zgrywus.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SKRRRT" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.