Skills in Pills (SUPER DELUXE EDITION) (CD Super Deluxe)

Skills in Pills (SUPER DELUXE EDITION)

Skills in Pills (SUPER DELUXE EDITION) (CD Super Deluxe)

LINDEMANN

LINDEMANN

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • uwielbiasz charyzmatyczny wokal Tilla Lindemanna
 • jest to jego pierwszy solowy projekt
 • pierwszy w karierze Till Lindemann zaśpiewa całą płytę po angielsku

 • Doskonale znany z grupy Rammstein charyzmatyczny wokalista Till Lindemann, postanowił stworzyć własny muzyczny projekt. Projekt Lindemann współtworzy z liderem Rammstein legenda sceny metalowej, szwedzki muzyk i producent Peter Tägtgren, znany z Hypocrisy czy Pain oraz licznych płyt, które wyprodukował w należącym do niego studiu Abyss. Panowie już pracują nad piosenkami na debiutancki album, który wyda wytwórnia Warner. Po raz pierwszy w karierze Till zaśpiewa całą płytę po angielsku!

  Till Lindemann po raz pierwszy nagrywa coś poza Rammstein. Ze znanym z niesamowitych koncertów zespołem sprzedał do tej pory na świecie ponad 17 mln płyt. Pierwszą płytę grupa wydała w 1995 roku. Od tamtej pory była dwukrotnie nominowana do Grammy, aż 10 razy otrzymała nagrodę Echo (niemiecki odpowiednik Grammy), a także wyróżnienia od stacji MTV i magazynu „Kerrang!”. Rammstein jest też pierwszym artystą z Niemiec, który wyprzedał słynną nowojorską Madison Square Garden. Zespół parokrotnie gościł w Polsce za każdym dając fantastyczne koncerty okraszone niesamowitym pokazem pirotechnicznym.

  Edycja Super Deluxe zawiera 11 piosenek oraz pudełko z podnoszonym wiekiem (wymiary 214x263x36 mm). Wieko laminowane (na nim wytłoczone i lakierowane elementy), ze wstążką oraz zadrukowaną stroną wewnętrzną, kartonowe umocowanie. 80-stronicowa książeczka, laminowana specjalnej jakości papierem imitującym skórę.
 • 1. Skills In Pills
  2. Ladyboy
  3. Fat
  4. Fish On
  5. Children Of The Sun
  6. Home Sweet Home
  7. Cowboy
  8. Golden Shower
  9. Yukon
  10. Praise Abort
  11. That’s My Heart

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Skills in Pills (SUPER DELUXE EDITION)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.