Siostry na lato (ebook) (do pobrania)

Siostry na lato (ebook)

Siostry na lato (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • chcesz sięgnąć po najlepsze pozycje dostępne na rynku
  • z bliska przyjrzysz się rozterkom bohaterów
  • zobaczysz, jak konwenanse i obyczaje wpływają na losy bohaterów

Kup na prezent
Trzy wnuczki. Trzy miesiące. Jeden dom nad morzem.

Mariettę Muir martwi fakt, że jej ukochane wnuczki są sobie niemal obce. Dorosłe już: Carson – wolny duch, Dora – piękność Południa, a teraz mama na pełny etat, oraz Harper – typowa dziewczyna z miasta; nie spędzały ze sobą czasu, odkąd jako dzieci przyjeżdżały na wakacje do Morskiej Bryzy, letniego domu na Wyspie Sullivana w Karolinie Południowej. Gdy Marietta układa przebiegły plan, aby jeszcze raz zebrać je razem z okazji swoich osiemdziesiątych urodzin, okazuje się, że różnice pomiędzy kobietami mogą wywołać rozłam raz na zawsze.

Fotografka z Los Angeles Carson najlepiej czuje się na wodzie. Magia oceanu to jednak za mało, aby utrzymać na wodzy jej emocjonalne demony. Gdy przyjeżdża na Wyspę Sullivana, zyskuje szansę na nowy początek… z udziałem biologa morskiego, delfina o imieniu Delphine i sióstr. Gdy rytm życia na wyspie otwiera jej serce, Carson stawia pierwsze kroki ku swojej przyszłości.

W tej podnoszącej na duchu powieści trzy siostry odkrywają prawdziwe skarby, jakie oferuje im Morska Bryza, gdzie na jaw wychodzą zaskakujące fakty, błędy zyskują przebaczenie i tworzą się bezcenne więzi, które przetrwają niejedno lato.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Siostry na lato (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.