Sinobrody (MP3)

Sinobrody
Bajka w interpretacji Wiktora Zborowskiego

Okrutna postać w niezwykle emocjonującej opowieści, która dzięki Charlesowi Perrault stała się jedną z najpopularniejszych baśni w dziejach literatury.

Audiobook z tekstem w interpretacji Wiktora Zborowskiego jest częścią Wielkiej Kolekcji Bajek – nagrań przeznaczonych dla dzieci. Stanowią rozrywkę odpowiednią i przystosowaną dla maluchów, ale uprzyjemnią czas wolny całej rodzinie. Klasyczne historie przeczytane przez znakomitego aktora to wspaniała okazja, aby jeszcze raz posłuchać jednej z najpiękniejszych bajek, w której Perrault zawarł mnóstwo emocjonujących przygód, ciekawych bohaterów i charakterystyczne dla wszystkich swoich utworów uniwersalne przesłanie, które jest ponadczasowe i wciąż aktualne.

„Sinobrody” to tyko jedna z odsłon Kolekcji, w której ukazały się także inne popularne baśnie Parrault, między innymi „Kot w butach”, „Śpiąca królewna”, „Czerwony Kapturek”. Tym, którym przypadła do gustu interpretacja Wiktora Zborowskiego, polecamy również serię baśni Andersena i braci Grimm.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sinobrody" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.