Siła niższa (Okładka miękka)

Siła niższa

Siła niższa (Okładka miękka)

Oferta specjalna -32%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • pochłonęło Cię "Dożywocie" i nie mogłeś doczekać się kontynuacji!
  • jesteś fanem książek Marty Kisiel
  • uwielbiasz pełne absurdalnego humoru młodzieżowe fantasy
Kup na prezent

Kontynuacja kultowego Dożywocia!

 

Szanuj anioła swego, bo możesz dostać gorszego!

 

Wymęczony codzienną rutyną, za to oswojony z niecodziennymi zjawiskami Konrad Romańczuk odkrywa, że nie jest jedynym posiadaczem anioła stróża, a dwie takie istoty pod jednym dachem to dopiero początek kłopotów.

 

Kolejna powieść Marty Kisiel, która łączy młodzieżowe fantasy ze sporą dawką humoru i absurdu!

 O AŁTORCE

 

Marta Kisiel, szlachetny rocznik 1982. Przebrzydła polonistka z romantycznym skrzywieniem, święcie przekonana, że Słowacki zachwyca, i nie mówcie, że nie zachwyca, skoro zachwyca (sprawdzić, czy nie Mickiewicz). Poprawiacz błędów cudzych, czyli redaktor, popełniacz własnych, czyli autor, jak również tłumacz z zaskoczenia. Cudaczne dziecko „Fahrenheita”, w którym debiutowała opowiadaniem Rozmowa dyskwalifikacyjna (53/2006). Kolejne dwa wcisnęła do antologii Kochali się, że strach (2007) i Nawiedziny (2009). Grasowała również na łamach SFFiH (Przeżycie Stanisława Kozika, 44/2009; W zamku tej nocy… 78/2012). W 2010 roku wydała Dożywocie, które w pewnych kręgach doczekało się statusu książki kultowej — głównie za sprawą chronicznej niedostępności. W 2014 roku Marta Kisiel powróciła z powieściąNomen Omen, po czym doszła do wniosku, że to chyba jeszcze nie koniec…


Przez własnych czytelników czule nazywana ałtorką (pisownia oficjalna), którą — wbrew ortografii i rozrastającej się pomału bibliografii na koncie — czuje się na wskroś, wylot, przestrzał i okrętkę. A wszystko to przez zwyczaje panujące niegdyś na forum internetowego periodyku „Fahrenheit”, gdzie tym właśnie mianem określano autorów in spe. I chociaż Marta Kisiel tamten etap twórczości ma już od pewnego czasu za sobą, to ałtorką w głębi ducha pozostanie po wsze, a nawet wszawe czasy.

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Siła niższa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.