Sherlock Holmes i Wampiry Londynu. Tom 1 - Zew krwi (Okładka miękka)

Sherlock Holmes i Wampiry Londynu. Tom 1 - Zew krwi

Sherlock Holmes i Wampiry Londynu. Tom 1 - Zew krwi (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%

Kup na prezent
Początek dwutomowej opowieści o nieznanych przygodach słynnego detektywa wszechczasów.

Sherlock Holmes wprowadza nas nie tylko do świata zbrodni, ale przede wszystkim – nadprzyrodzonej grozy czającej się nocą na ulicach Londynu.

Kiedy ze Szwajcarii dochodzi wieść o śmierci Holmesa nad wodospadem Reichenbach podczas walki z geniuszem zbrodni, profesorem Moriartym, całą Anglię ogarnia żałoba. Nawet najwierniejszy przyjaciel detektywa, doktor Watson, nie wie, że Sherlock żyje, ale woli nie dementować doniesień o swoim zgonie. Nie wszyscy jednak dają się nabrać na tę inscenizację – zbiry Moriarty’ego nadal czatują na Holmesa, pojawia się też ktoś jeszcze niebezpieczniejszy. Odwieczne stowarzyszenie wampirów postanawia odnaleźć detektywa i sprowadzić go do zamku swego mistrza Selymesa. Po co potrzebny jest im Sherlock, dowiadujemy się dopiero podczas jego konfrontacji z odrażającym przywódcą tajnej organizacji. Właśnie wtedy zaczną się prawdziwe kłopoty Holmesa... Dwutomowa opowieść o walce z wampirami jest początkiem rozrastającej się sagi o przygodach wielkiego detektywa w świecie grozy i horroru.

Scenariusze do wszystkich podserii pisze Francuz Sylvain Cordurié (zajmujący się też cyklami fantasy, takimi jak Sword czy Walkyrie), a rysunkami zajmują się różni graficy, przede wszystkim Laci, czyli Vladimir Krstić, który zdobył uznanie właśnie historią o Holmesie.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sherlock Holmes i Wampiry Londynu. Tom 1 - Zew krwi" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.