Shenmue I & II (PC) DIGITAL

Shenmue I & II (PC) DIGITAL

Shenmue I & II (PC) DIGITAL

 • PC
 • angielska
 • 03-07-2018
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • SEGA
 • MINIMALNE:

  OS Version: 

  Windows 7 64Bit

  Processor:
  Intel i3-560 / AMD FX-4300

  Memory:
  4GB

  Graphics:
  NVIDIA GeForce GTX 650 Ti (1GB Vram) / AMD Radeon 6990

  DirectX Version:
  11

  Disk Space:
  30gb

   

Walcz, zwiedzaj świat i pomścij swojego ojca!

 

 

 

Seria „Shenume” była w swoim czasie prawdopodobnie najbardziej ambitnym projektem, jaki pojawił się w świecie elektronicznej rozrywki. Dziś trudno wyestymować dokładną wartość, jednak wielu twierdzi, że produkcja pierwszego „Shenmue” wyniosła dobrze ponad 40 milionów dolarów, niektórzy twierdzą nawet, że koszt produkcji, łącznie z marketingiem, kosztował około 70 milionów. Prawda leży gdzieś pośrodku, ale wiadomo na pewno, że „Shenmue” to najdroższy tytuł swoich czasów, który na zawsze mienił oblicze świata gier.

 

„Shenmue 1 & 2” to kompilacja gier, które na początku millenium zawładnęły sercami fanów konsoli Sega Dreamcast, a potem Microsoft Xbox. Oto przed wami prekursor gier z gatunku action-adventure oraz bezpośredni protoplasta serii gier „Yakuza”. „Shenmue 1 & 2” to doskonała fabuła i cut-scenki w filmowym stylu. Zapoznaj się z rewolucyjnym systemem walki, który zainspirował dziesiątki beat’em up-ów. Pierwsza i druga część „Shenmue” to także pionierzy w stosowaniu mechaniki Quick-Time-Event.

 

Doświadcz historii swoich ulubionych bohaterów w jakości, jakiej nie widziałeś nigdy wcześniej. W „Shenmue 1 & 2” znajdziesz wszystko to, co oferowały oryginalne tytuły, tylko znacznie usprawnione i dostosowane do dzisiejszego gracza. To żyjący, otwarty świat RPG, który już lata temu ustanawiał panujące dziś trendy. Aktywny cykl zmiany pogody oraz pory dnia to coś, co dziś jest absolutną podstawą, ale „Shenmue” wprowadziło te motywy jeszcze w roku 1999. O czym zatem opowiada ta fantastyczna seria?

 

W świecie „Shenmue” Twoim awatarem będzie nastoletni mistrz sztuk walki, Ryo Hazuki. Po powrocie do rodzinnego dojo, młody Hazuki jest światkiem rozmowy, a potem walki swojego ojca z tajemniczym mężczyzną z Chin o imieniu Lan Di. Mężczyzna poszukuje tajemniczego artefaktu znanego pod nazwą Dragon Mirror. By ratować swojego syna, Iwao Hazuki zdradza położenie smoczego zwierciadła, jednak chwilę po tym ginie z ręki okrutnego Lan Di. Tutaj zaczyna się Twoja historia! Pokieruj działaniami Ryo Hazukiego i rusz w pościg za mordercą swojego ojca! Uważaj jednak, gdyż to nie będzie takie proste. Zanim ostatecznie staniesz twarzą w twarz ze swoim nemezis, odkryjesz tajemnicę kryjącą się za smoczym zwierciadłem. Na swojej drodze napotkasz też masę NPC, którzy będą potrzebowali Twojej pomocy. Życie mściciela nie jest łatwe, więc w wolnej chwili skocz do salonu gier arcade firmy Sega i zagraj w ich hitowe gry z lat 80., takie jak „Hang-on”, „Space Harrier” czy „Outrun”.

 

Jeżeli chcesz wyruszyć w drogę razem z Ryo Hazukim, to będziesz mógł to zrobić już 21 sierpnia 2018 roku. Jeżeli tak jak my nie możesz doczekać się „Shenmue 1 & 2 Re-release”, to wbijaj na CDP.pl, gdzie już czeka przygotowany preorder.

 

UWAGA! Shenmue I & II  bedzie odblokowany na Steam w dniu premiery tj 21.08.2018 jednak klucze wysyłamy od razu po potwierdzeniu płatności.

 

 • PC
 • angielska
 • 03-07-2018
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • SEGA
 • MINIMALNE:

  OS Version: 

  Windows 7 64Bit

  Processor:
  Intel i3-560 / AMD FX-4300

  Memory:
  4GB

  Graphics:
  NVIDIA GeForce GTX 650 Ti (1GB Vram) / AMD Radeon 6990

  DirectX Version:
  11

  Disk Space:
  30gb

   

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Shenmue I & II (PC) DIGITAL" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.