Shatter Me (CD)

Shatter Me

Shatter Me (CD)

Lindsey Stirling

Lindsey Stirling

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • Lindsey Stirling zachwyca niesamowitymi coverami z Twoich ulubionych produkcji
 • tej niesamowitej skrzypaczce nie można się oprzeć!
 • pokochałeś doskonałe połączenie klasyki z elektroniką

Kup na prezent
 • Drugi album tryskającej energią skrzypaczki!

  Za sprawą swojego hitu „Crystallize” (ponad 90 milionów odsłon na YouTube !) Lindsey Stirling błyskawicznie podbiła cyberprzestrzeń zdobywając miliony fanów na całym świecie. Wydana w ubiegłym roku debiutancka płyta artystki („Lindsey Stirling”) osiągnęła w Polsce status Złotej !

  Lindsey cieszy się uznaniem nie tylko w rodzimych Stanach Zjednoczonych, ale również Niemczech, Szwajcarii, Austrii i Polsce, gdzie Lindsey gościła już dwukrotnie. Swoją przygodę z muzyką Lindsey Stirling rozpoczęła jako dziecko, od najmłodszych lat ucząc się klasycznej gry na skrzypcach. Dorastająca w niekonwencjonalnych warunkach artystka (w komunie mormonów w Arizonie) bliska była już porzucenia instrumentu na rzecz kariery terapeutki. Na szczęście jednak dla jej fanów miłość do muzyki wzięła górę.

  Lindsey postanowiła spróbować szczęścia w amerykańskiej wersji programu „Mam Talent”. Mimo, że udział w programie okazał się gorzkim doświadczeniem – Lindsey odpadła w ćwierćfinale po tym jak jeden z jurorów zawyrokował, że na scenie muzycznej nie ma miejsca dla tańczącej dub-stepowej skrzypaczki. To paradoksalnie jednak stało się dla Lindsey impulsem do komponowania własnych piosenek. Najnowsza płyta „Shatter Me” to charakterystyczne dla artystki połączenie muzyki klasycznej i futurystycznej elektroniki ze światem animacji i baletu.
 • Dysk 1


  1. Beyond The Veil

  2. Mirror Haus

  3. V-Pop

  4. Shatter Me

  5. Heist

  6. Roundtable Rival

  7. Night Vision

  8. Take Flight

  9. Ascendance

  10. We Are Giants

  11. Swag

  12. Master Of Tides

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Shatter Me" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.