Serce. Od Apeninów do Andów (MP3)

Serce. Od Apeninów do Andów
Bajka dla dzieci

Wzruszająca historia o miłości i tęsknocie, która należy dziś do kanonu literatury dla młodzieży, a od lat niezmiennie zachwyca czytelników.

Teraz, dzięki audiobookowi możemy przypomnieć sobie tę piękną opowieść lub przedstawić ją młodszemu pokoleniu, które nie zdążyło jeszcze sięgnąć po książkę Edmunda de Amicisa.

Nagranie zawiera kompletny tekst opowiadający o trzynastoletnim Marco, który postanawia wyruszyć na poszukiwanie matki. Kobieta dwa lata wcześniej wyjechała za ocean, aby tam zarobić na utrzymanie rodziny, ale od tej pory nie ma z nią kontaktu. Chłopak wiedziony troską o ukochaną matkę postanawia przebyć drogę z Geniu do Ameryki, czyli tysiące kilometrów.

Niewiele jest opowiadań, które równie silnie lubią dzieci i dorośli, „Serce” Amicisa niewątpliwie do takich należy, o czym można przekonać się, słuchając audiobooka w interpretacji Jerzego Treli.

Usłyszymy ponadczasowy tekst o szacunku, podróży, która kształtuje charakter i wyznaczaniu sobie celów, które być może wydaja się nieosiągalne, ale o powodzeniu których często stanowi wiara w siebie i determinacja.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Serce. Od Apeninów do Andów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.