Sekta diabła (MP3)

Sekta diabła
„Sekta diabła” to powieść oparta na faktach. Historia o pewnej okultystycznej grupie, która działała w Warszawie na przełomie lat 20. i 30. XX wieku teraz również do posłuchania jako audiobook.

Przywódca sekty, Kunar Thavy utrzymuje, że posiada niezwykłe, nadprzyrodzone zdolności. To tym przekonuje do siebie i własnej grupy młode, naiwne dziewczęta.

Wszystko układa się po myśli przywódcy, grupa zdobywa coraz większy rozgłos i przystępują do niej nowi członkowie, większość z zamożnych rodzin. Pewnego dnia jedna z młodych kobiet otrzymuje tajemniczy list. Zagadkę rozwiąże być może okultysta Różyc, do którego zwróci się narzeczony adresatki.

Nagranie „Sekta diabła” na podstawie powieści Stanisława Wotowskiego nie tylko opisuje historię sprzed niemal stu lat. Utrzymane jest w klimacie tamtej epoki dzięki dbałości o historyczne szczegóły i język bohaterów. Całości dopełniają elementy fantastyczne, urokliwe opowieści o nadprzyrodzonych mocach.

Polecamy wersję audio, która dostępna jest w interpretacji Sławomira Hollanda.

Powieść oparta na faktach. Jej akcja rozgrywa się w Warszawie na przełomie lat 20. i 30. XX wieku. W stolicy prężnie działa sekta okultystyczna pod przewodnictwem tajemniczego Kunar Thavy, który posiada nadprzyrodzone zdolności. Organizacja poszukuje wyznawców głównie wśród młodych, zamożnych dziewcząt. Wszystko przebiega zgodnie z planem do czasu, gdy jedna z bohaterek otrzymuje dziwny list. Jej narzeczony, zaniepokojony biegiem zdarzeń, zwraca się do detektywa – okultysty nazwiskiem Różyc, by ten rozwiązał zagadkę.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sekta diabła" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.