Sekret wróżek (MP3)

Sekret wróżek
Jedna z najsłynniejszych lalek świata to również bohaterka wspaniałych nagrań z bajkami dla najmłodszych. Seria kilkuminutowych opowiastek o Barbie to kolekcja, która pokochają dziewczynki, miłośniczki przygód pięknej Barbie i jej przyjaciół.

Tym razem przedstawiamy nagranie zatytułowane „Sekret wróżek” - historię, w której urocza Barbie jest gwiazdą filmową i wraz ze swoimi współpracownikami wybiera się na premierowy pokaz filmu, w którym grała jedną z głównych ról.

Posłuchajcie, jak poradziła sobie z nieprzewidzianymi sytuacjami, na przykład rozdartym trenem sukni, posłuchajcie, jak przebiegła uroczystość i… jaki jest właściwie tytułowy sekret wróżek?

Ciepła, pogodna i niezwykle barwna opowieść o Barbie, Kenie oraz ich przyjaciołach to wspaniały pomysł na dobranockę lub historia, która można wykorzystać w domowej lub przedszkolnej inscenizacji. Dziewczynki, które lubią kolorowy świat Barbie, będą zachwycone, mogąc wcielić się w role gwiazd filmowych. „Sekret wróżek” przeczytała Joanna Koroniewska.

Polecamy również inne nagrania, w których usłyszycie o Barbie: „Akademia księżniczek”, „Księżniczka i piosenkarka” oraz dwie części „Barbie i podwodna tajemnica”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sekret wróżek" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.