Sekret magicznych skrzydeł (MP3)

Sekret magicznych skrzydeł
Dzwoneczek, maleńka wróżka, to wdzięczna bohaterka opowieści. Uwielbiają ją małe dziewczynki, ale doceniają również ci wszyscy słuchacze, którzy lubią pomysłowe i odważne postaci w bajkach.

W cyklu nagrań z adaptacjami opowieści Disneya ukazało się kilka audiobooków, w których zarówno dzwoneczek, jak i inne sympatyczne wróżki wiodą prym.

Oto do słuchaczy trafia „Sekret magicznych skrzydeł” - cudowna, magiczna opowieść, która będzie wspaniałym pomysłem na dobranockę.

Polecamy zarówno tę historię w interpretacji Olgi Borys, jak i pozostałe odsłony przygód małych wróżek, między innymi przeczytaną przez Joanne Koroniewską opowieść zatytułowaną „Dzowneczek i uczynne wróżki”.

Serię audiobooków na podstawie hitowych produkcji Disneya wyróżnia wspaniały język, profesjonalna interpretacja aktorska i długość opowieści, która dostosowana jest do możliwości najmłodszych słuchaczy. Pomysłowe, barwne, a zarazem utrzymane w spokojnym nastroju opowiastki cieszą się niesłabnącym uznaniem, również wśród rodziców, którzy szukają wartościowych bajek dla swoich dzieci.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Sekret magicznych skrzydeł" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.