Seal the Deal & Let’s Boogie (Płyta winylowa)

Seal the Deal & Let’s Boogie

Seal the Deal & Let’s Boogie (Płyta winylowa)

Volbeat

Oferta specjalna -14%

Volbeat

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • lubisz mocnego rocka połączonego z metalem
  • cenisz zespół Volbeat
  • na najbliższej trasie koncertowej będzie supportował Metallice!

Szósta już płyta w dyskografii duńskiego zespołu Volbeat ukazał się 3 czerwca! Galopujące riffy gitarowe i antemiczne refreny z pewnością zawładaną niejedną festiwalową sceną tego lata! Seal the Deal & Let’s Boogie  to klasyczny Volbeat od początku do końca!

 

Album został wprodukowany przez wieloletniego współpracownika zespołu – Jacoba Hansena do spółki z frontmanam Volbeat Michaelem Poulsenem i gitarzystą Robem Caggiano. Album zawiera 13 tracków będących esencją brzmienia Volbeat – wyjątkową hybrydą, rocka, metalu, bluesa, soulu i rockabilly!

 

„Po wielu miesiącach komponowania i nagrywania, jesteśmy podekscytowani, że wreszcie możemy ujawnić światu Seal the Deal & Let’s Boogie! Grajcie to głośno! “ - mówi wokalista Michael Poulsen.

 

Najnowszy album zostanie zaprezentowany podczas niezwykle intensywnej trady koncertowej, w trakcie której Volbeat wystąpi min. jako support zespołu Metallica.

 

VOLBEAT pojawili się na kopenhaskiej scenie muzycznej w 2001r. od tej pory sukcesywnie budowali swój status jednego z najważniejszych zespołów rockowych nie tylko w Danii, ale na świecie. Wydany w 2010r. album Beyond Hell/Above Heaven, z którego pochodził przebój A Warrior’s Call rozszedł się w ilości 1.5 miliona egzemplarzy na świecie! Wydany w 2013r. Outlaw Gentlemen & Shady Ladies dotarł aż do 9. Miejsca na liście Billboard Top 200, a pochodzący z niego singiel Room 24 featuring King Diamond otrzymał nominację do statuetki Grammy! Album zyskał status platyny w Austrii, danii oraz  Niemczech i złota w Kanadzie, Finlandii, Szwajacarii i USA!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Seal the Deal & Let’s Boogie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.