Seal the Deal & Let’s Boogie (CD)

Seal the Deal & Let’s Boogie

Seal the Deal & Let’s Boogie (CD)

Volbeat

Oferta specjalna -14%

Volbeat

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz mocnego rocka połączonego z metalem
 • cenisz zespół Volbeat
 • na najbliższej trasie koncertowej będzie supportował Metallice!
 • Szósta już płyta w dyskografii duńskiego zespołu Volbeat ukazał się 3 czerwca! Galopujące riffy gitarowe i antemiczne refreny z pewnością zawładaną niejedną festiwalową sceną tego lata! Seal the Deal & Let’s Boogie  to klasyczny Volbeat od początku do końca!

   

  Album został wprodukowany przez wieloletniego współpracownika zespołu – Jacoba Hansena do spółki z frontmanam Volbeat Michaelem Poulsenem i gitarzystą Robem Caggiano. Album zawiera 13 tracków będących esencją brzmienia Volbeat – wyjątkową hybrydą, rocka, metalu, bluesa, soulu i rockabilly!

   

  „Po wielu miesiącach komponowania i nagrywania, jesteśmy podekscytowani, że wreszcie możemy ujawnić światu Seal the Deal & Let’s Boogie! Grajcie to głośno! “ - mówi wokalista Michael Poulsen.

   

  Najnowszy album zostanie zaprezentowany podczas niezwykle intensywnej trady koncertowej, w trakcie której Volbeat wystąpi min. jako support zespołu Metallica.

   

  VOLBEAT pojawili się na kopenhaskiej scenie muzycznej w 2001r. od tej pory sukcesywnie budowali swój status jednego z najważniejszych zespołów rockowych nie tylko w Danii, ale na świecie. Wydany w 2010r. album Beyond Hell/Above Heaven, z którego pochodził przebój A Warrior’s Call rozszedł się w ilości 1.5 miliona egzemplarzy na świecie! Wydany w 2013r. Outlaw Gentlemen & Shady Ladies dotarł aż do 9. Miejsca na liście Billboard Top 200, a pochodzący z niego singiel Room 24 featuring King Diamond otrzymał nominację do statuetki Grammy! Album zyskał status platyny w Austrii, danii oraz  Niemczech i złota w Kanadzie, Finlandii, Szwajacarii i USA!

 • 1. The Devil’s Bleeding Crown

  2. Marie Laveau

  3. For Evigt

  4. The Gates of Babylon

  5. Let It Burn

  6. Black Rose

  7. Rebound

  8. Mary Jane Kelly

  9. Goodbye Forever

  10. Seal The Deal

  11. Battleship Chains

  12. You Will Know

  13. The Loa’s Crossroad

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Seal the Deal & Let’s Boogie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.