SEA OF COWARDS (CD)

SEA OF COWARDS

SEA OF COWARDS (CD)

The Dead Weather

Oferta specjalna -16%

The Dead Weather

Alternatywna supergrupa Dead Weather pojawiła się na muzycznej scenie już w zeszłym roku wydając doskonały debiutancki album, na którym połączyły sie nieprzeciętne talenty członków - Alison Mosshart, Jack White, Jack Lawrence i Dean Fertita.

"Horehound" był ekscytującym i elektryzującym dziełem opartym na surowych blues rockowych riffach, który dotarł do szóstego miejsca na liście Billboardu. Grupa po raz pierwszy pokazała się publicznie w marcu 2009 roku na otwarciu nowej siedziby Third Man Records w centrum Nashville. W ciągu następnych tygodni sprzedano wszystkie koncerty w Stanach Zjednoczonych a debiutancki singiel zdobywał listy przebojów nowych stacji radiowych. Kolejne 12 miesięcy to nieustające i zapierajace dech w piersiach koncerty, sesje zdjęciowe, wywiady i występy w telewizji. Pomimo bardzo napiętego harmonogramu Jack White - jeden z najbardziej płodnych i utalentowanych muzyków - nie czekał nawet na zakończenie światowej trasy tylko zebrał zespół w Third Man Studios aby zarejestrować całkiem nowe kompozycje.

W efekcie powstał album "Sea Of Cowards". Podobnie jak w przypadku poprzednika mocna i energiczna płyta wypełniona pierwotną siłą, gruchoczącymi kości rytmami i brudnym, pulsującym miejskim bluesem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"SEA OF COWARDS" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.