Scarlett (CD)

Scarlett

Scarlett (CD)

LemON

LemON

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • szukasz piosenek o życiu i człowieku
 • lubisz odkrywać sens i prawdziwe znaczenie tekstów
 • to nietuzinkowa mieszanka gitarowego rocka, folkowej nostalgii, jazzowej lekkości

Kup na prezent
 • LemON to zespół, który okazał się objawieniem na polskim rynku muzycznym. Zespół w ciągu zaledwie dwóch lat działalności stworzył pięć wielkich przebojów, zdobył platynową płytę, liczne nagrody, a przede wszystkim zgromadził rzeszę wiernych fanów. Fenomen zespołu polega również na tym, że osiągnął niekwestionowany sukces komercyjny, grając nietuzinkową i wymagającą muzykę.

  Debiutancka płyta LemONa pokryła się platyną, została nagrodzona statuetką TOP na festiwalu Sopot Top Trendy 2014, nagrodą Eska Music Award 2013, a także zdobyła nominację do Fryderyka 2013. Dwa lata po premierze swojego debiutu, LemON wraz z Warner Music Poland wydaje kolejną płytę zatytułowaną od jednego z utworów - ,,Scarlett".

  Na płycie znajdzie się 12 utworów w języku polskim i łemkowskim. Autorami wszystkich kompozycji są muzycy zespołu, którzy również samodzielnie wyprodukowali płytę. Nagrań dokonano w studiach: Tonn w Łodzi, Izabelin Studio, Black Kiss Records, Sonus i NEXTPOP Studio 25/8. Dla najwierniejszych fanów LemON stworzył także edycję specjalną płyty, wzbogaconą o dwie wyjątkowe wersje utworów a także o DVD z wideoklipami i wyjątkowa akustyczną sesją nagraniową kliku wybranych utworów.

  LemON tworzy 6 muzyków o różnych korzeniach etnicznych pochodzących z różnych krańców Polski: z Przemkowa, Legnicy, Świebodzina, Kłobucka, Chełma i Sokołowa Małopolskiego. Muzyka LemONa to nietuzinkowa mieszanka gitarowego rocka, folkowej nostalgii, jazzowej lekkości, które zespaja ze sobą wyjątkowy inteligentny wokal.
 • 1. Stary film
  2. Ake
  3. Scarlett
  4. Lwia część
  5. Fantasmagoria
  6. Jutro
  7. Pid oblaczkom
  8. Płatek
  9. O niczym (aka Peron)
  10. Hollow
  11. Spójrz
  12. Cinematic

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Scarlett" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.